תוספות בניה

תוספות בנייה

תוספות בנייה הוא תחום העוסק בשדרוג הקיים. אך אין אנו מדברים על שיפוץ רגיל. אנו מדברים על שיפוצים במעמד מיוחד המבצעים שינויים בנכס הדורשים היתרי בנייה.

אתם תוהים מה זה תוספות בנייה? הדוגמא הכי מוכרת היא תמ"א. לא מודבר בשיפוץ המבנה הקיים, אלא בהגדלת הנכס.

אנו בקבלנים10 מכירים את התהליך ויודעים את החשיבות של השגת היתר הבנייה המתאימים לביצוע תוספת בנייה. כיוון שבלי היתרי בנייה אלו, כל שינוי הוא אסור ולא חוקי, החלטנו לסכם לכם בקצרה כמה נקודות חשובות שעליכם לדעת לפני תחילת התהליך.

תוספת בנייה יכולה לשפר את הנכס משמעותית וכמובן לעלות את ערכו. אך השינויים הנעשים בתהליך הם שינוים הדורשים אישורים ועמידה בתקנים שהוגדרו על פי החוק.

כאשר מדובר בתוספת בנייה פרטית, לדוגמא הרחבת השטח של בית פרטי, יש קודם לתכנן, להגיש את התוכניות, לעבור ביקורות רבות, שלא תמיד הולכות לפי התוכניות ודורשות שינויים, ורק לאחר קבלת היתר בנייה, להתחיל את תהליך השיפוץ.

אך כאשר מדובר ברצון פרטי של אדם הגר בבניין משותף, התהליך קצת יותר מורכב ודורש את הסכמתם של לפחות כ-75% מדיירי בניין המגורים.

בכדי לעמוד בכל הדרישות, התקנים, והביקורות, צריך ליווי צמוד של איש מקצוע. זה יקצר את התהליך משמעותית, ויוציא את התוכנית הרצויה לפועל.

כאשר מדובר בעולם הקבלנות והבנייה, תמיד רצוי לעבוד מול איש מקצוע מנוסה וקבלן מקצועי, אך כאשר מדובר בתוספת בנייה, ולאור הבירוקרטיה הכרוכה בכך, הבחירה באיש מקצוע הנכון היא הכרחית.

קבלן תוספות בנייה כבר מכיר את התהליך מצוין, יודע לעבור את הביקורות בהצטיינות, לעמוד בתקנים ולבנות תכנית עבודה שעולה על כל הדרישות בחוק.

 

קבלן שיפוצים מורשה
חדשות

תמ"א 38

רשת "קבלנים מומלצים"  אשר מתמחים בבניית תמ"א 38 הינה מובילה בבניית פרויקטים מסוג תמ"א 38 לאחר שנים של שיתוף פעולה

קרא עוד »
חדשות

תוספת בנייה

חושבים לעשות תוספת בנייה? המשפחה התרחבה? צריכים להוסיף עוד חדר? מרפסת? יחידת דיור? לא יודעים מאיפה מתחילים? בין אם מדובר

קרא עוד »

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

הנקראים ביותר:

דילוג לתוכן