10 טיפים לשיפוץ אמבטיה

תתארו לכם שאתם שוהים בחדר האמבטיה שלכם, חדר אמבטיה המעוצב כאילו נלקח מאיזה תמונה של מגזין, ההרגשה היא כאילו אנחנו נמצאים באיזה נופש בבית מלון יוקרתי, הרגשה של פינוק, חדר אמבטיה מעוצב נקי ואסתטי אשר בנוי בהתאם לצרכים שלנו, יקנה לנו הרגשה טובה במיוחד.

אנחנו מתחילים את היום שלנו בחדר האמבטיה וגם מסיימים אותו שם, לכן חשוב לנו להתחיל את היום ולסיים אותו באווירה רגועה ונינוחה, כשאנחנו נמצאים בחדר האמבטיה, אנחנו צריכים להיות בהרגשה מפנקת ונינוחה עם אווירה רגועה ואנרגיות טובות, עיצוב נכון, אלמנטים פלוס תאורה ובחירת הצבע המתאים, כולל אריחים מתאימים יכולים לעשות מהפך באמבטיה ולשדרג אותו בצורה משמעותית.

אספנו לכם 10 טיפים לשיפוץ האמבטיה

  1. בשלב הראשון, קבלו השראה ממגזינים, מתמונות ברשת, תכננו איך אתם רוצים שיראה חדר האמבטיה שלכם איזה סגנון? האם סגנון כפרי מודרני עתיק? מה תרצו לשנות, התייעצו עם מעצב איזה סגנון עיצוב אתם רוצים, תכננו את עיצוב האמבטיה שלכם בהתאם לשגרת החיים שלכם.

  1. השלב השני והחשוב הוא מציאת קבלן שיפוצים רשום המומחה בשיפוץ אמבטיה, כנסו לאתר קבלנים 10 שם תוכלו להתייעץ עם המומחים לגבי כל נושא של בנייה ושיפוצים, באתר תוכלו לקבל רשימה של בעלי מקצוע מקצועיים בהמלצה.

  1. עיצוב – בחירת מעצב, אם יש לכם את האפשרות אל תתפשרו קחו מעצב מקצועי הרי לא משפצים כל יום אם כבר החלטתם לשפץ לכו על זה בגדול הגשימו את החלום בהתאם לרצונכם.

  1. תקציב – הכינו תקציב לשיפוץ האמבטיה, אין סוף לסגנונות עיצובים וחומרים בשיפוץ ועיצוב האמבטיה לכן קל מאוד לחרוג מהתקציב, הכינו תקציב מראש בכדי לא לחרוג מהתקציב שקבעתם מראש.

  1. בחרו את האריחים לפי הסגנון עיצוב שלכם.

  1. צבע – בחרו את הצבע, צבע משפיע מאוד על ההרגשה בחרו את הצבעים שעושים לכם טוב.

  1. כלים סניטרים – הם בחירה אישית התלויה בטעם, בסגנון העיצוב ובתקציב, חדר האמבטיה הוא חדר עם לחות ומים, בדקו שהכלים הסנטרים שאתם בוחרים יהיו ברמה איכותית טובה והחברה שאתם רוכשים ממנה תהיה אמינה ומקצועית.

  1. תאורה – בדרך כלל מומלץ על תאורה חמה בחדר האמבטיה, כיום תוכלו למצוא בשוק מגוון גדול מאוד של גופי תאורה המתאימים לחדר האמבטיה.

  1. מקומות אחסון – ניצול חלל האמבטיה בצורה נכונה תשאיר לכם הרבה מקומות פנויים לאחסון.

  1. סיום השיפוץ והכנסת אביזרי טקסטיל.

אם החלטתם שאתם רוצים לעשות שיפוץ באמבטיה, בטח חשבתם לקחת מעצב, כנסו לאתר קבלנים 10, אתר המכיל בתוכו את המידע הגדול והעשיר בתחום הבנייה והשיפוצים בישראל, אתר המכיל בתוכו מאגר שלם של בעלי מקצוע בתחום הבניה והשיפוצים, כנסו לאתר קבלנים 10 והתייעצו עם המומחים שיענו לכם על כל שאלה ויכוונו אותכם.

כנסו לאתר קבלנים 10 התייעצו עם אנשי המקצוע המקצועיים.

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

תוספת בנייה

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים לקבלני בניין?

המילה שיפוצים משמעותה לתקן, לחדש, תכנון ובניה.

בניית בתים פרטיים

אינסטלטור – מהי מערכת האינסטלציה?

אינסטלטור – מהי מערכת האינסטלציה?

המילה שיפוצים משמעותה לתקן, לחדש, תכנון ובניה.

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button
דילוג לתוכן