רשת "קבלנים מומלצים" אשר מתמחים בבניית תמ"א 38 הינה מובילה בבניית פרויקטים מסוג תמ"א 38 לאחר שנים של שיתוף פעולה עם קבלנים מובילים בתחום הבניה בארץ, לאחר שביצענו מספר רב של פרויקטים צברנו ניסיון רב.

פרויקטים רבים בוצעו על ידי קבלנים מרשת "קבלנים מומלציםקבלנים אשר ברשותנו בנו  פרויקטים רבים לדוגמה. ואפשר לראותם בערים בת ים, אשדוד, ראשון לציון, הרצליה, רעננה, תל אביב, רמת גן בירושלים וחיפה.

רשת "קבלנים מומלצים בונים באזורים שבהם ערך הקרקע גבוה.

הרצון לקבל בית גדול יותר ובניין משופץ  יצרה ביקוש של תמ"א 38 וגל של יוזמות, כך שבעלי דירות ובתים מקבלים הצעות רבות לחיזוק מבנים במסגרת תוכנית תמ"א 38

קבלת הטבות זה התמריץ הכלכלי שמעניקה תוכנית המתאר אבל זה לא תמיד מספיק כדי לממן את החיזוק. זאת כיוון שהתוכנית מעניקה זכויות בנייה בפריסה כלל-ארצית, מתוך כוונה לשלב בין התמריץ (כלומר הענקת זכויות הבנייה לבעלי הבתים), לבין השאיפה להימנע מפגיעה ברקמות עירוניות בנויות. כיוון שכך זכויות הבנייה ניתנו למעשה במשורה. הענקת הזכויות ברמה של תוכנית מתאר ארצית, בהיקף גדול יותר, ללא ביצוע בחינה מקומית של נושאים שונים כגון מצב התשתיות, מבני ציבור, חניה, צפיפות אוכלוסין וכדומה, עלולה לגרום לבעיות אורבניות חמורות. בהתבסס על תפיסה זו, מאפשרת תוכנית המתאר (סעיף 23) הכנת תוכניות מפורטות לחיזוק מבנים ליישוב או לחלק ממנו כדי להתאים את הוראות התוכנית לתנאים הייחודיים של היישוב.

 

רשת "קבלנים מומלצים" מסייעים ובודקים הליכי רישוי בהתאם לתנאי דרישות התוכנית הארוכות יחסית. זאת כיוון שנדרשת בחינה של הוועדה המקומית כדי לוודא שתוספות הבנייה מתאימות לתנאים המקומיים וכדי לוודא שפתרון החיזוק שהוצע אכן מבטיח את עמידותו בדרישות התקן.

רשת "קבלנים מומלצים" עובדים רק לפי תקנים מחמירים.

הקושי במתן ביטחונות לבנק כתנאי למימון פרויקט. מאחר שמדובר בזכויות בנייה ולא בזכויות על הקרקע עצמה, מתקשים היזמים לתת ביטחונות אחרים לשעבוד.  אצלנו הקבלנים יכולים לממן ולתת ערבויות בנקאיות למימון הפרויקט כך שנימצא פתרון לבעיה וישנם דרכים נוספות לפתירת הבעיה 

 

קיימת עוד אפשרות זו ואשר מיושם בחלק מהמקרים, קובע יצירת יחידת רישום חדשה בדרך של תיקון צו בית משותף, שלאחריו תיווצר תת-חלקה חדשה, אשר יכולה לשמש כבטוחה לטובת הבנק.

רשת "קבלנים מומלצים עובדים רק לפי תקן ישראלי מחמיר ובליווי פיננסי של גופיי המימון הגדולים בארץ, התקן הישראלי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה, ת"י 413,

עלות חיזוק המבנים והתאמתם לתקן גבוהה יחסית, ונדרש מנגנון למימון העבודות. אצלנו רשת "קבלנים מומלצים" יש אפשרות לחזק ללא תמ"א

 מטרתה של תמ"א 38 היא להעניק תמריץ כלכלי לחיזוק מבנים, על ידי הענקת זכויות בנייה מוגדלות וכן קיצור ההליכים הבירוקרטיים לקבלת היתר בנייה ובכך לעודד בעלי בתים לחזק את המבנים שבבעלותם. אנחנו כאן תמיד לתת שרות ויעוץ  איכותי מקצועי ואמין.

לקבלת הצעת מחיר עד 48 שעות ללא התחייבות מלאו טופס פנייה

פנה אלינו

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

קבל הצעת מחיר מקבלן מומלץ תוך 48 שעות,
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן