תוספת בנייה

חושבים לעשות תוספת בנייה?

המשפחה התרחבה? צריכים להוסיף עוד חדר? מרפסת? יחידת דיור? לא יודעים מאיפה מתחילים? בין אם מדובר על בניית חדרים נוספים להגדלת הבית או תוספת יחידת דיור/ממ"ד או סטודיו, או לשם השבחת הנכס למטרת עלית שווי הנכס, תוספת בניה מצריכה הגשת תוכנית לוועדה לתכנון ובנייה לקבלת היתר בניה, התוכניות נבדקות אצל ועדת התכנון והבניה, מרגע קבלת ההחלטה בוועדת התיכנון יש לתקן את בהתאם  התוכנית בהתאם להחלטה אם צריך בהתאם להחלטת הועדה.

לחצו כאן! להשארת פרטים ונחזור אליכים בהקדם

פתיחת תיק תהליך מתן היתר הוא תהליך בירוקרטי ומורכב ואורך בממוצע כחודשיים עד להחלטה, שבמהלכה הועדה מבקשת תיקונים והחתמות של גופים מסוימים כמו חברת חשמל מים, בזק וכו'… רצוי להתייעץ עם אדריכלים עוד לפני הגשת הבקשה, באתר קבלנים 10 תוכלו לקבל מידע ולמצוא אדריכלים המתמחים בנושא, לאחר קבלת היתר הבנייה, צריך למצוא קבלן שיפוצים שיבצע את העבודה. רצוי מאד לשכור קבלן מומלץ שכבר יש לו ניסיון בתחום. ללכת לראות עבודות שלו בפועל, להתרשם מעבודתו ואם ניתן אז גם לקבל עליו חוות דעת מאנשים שכבר שכרו את שירותיו. תוספת בנייה נועדה להגדיל את הנכס שברשותנו ולשפר את איכות חיינו.

 קיבלנו היתר בניה עם מי כדאי לעשות את השיפוץ

שיפוץ הכולל תוספת בניה, דורש הרבה מאוד ניסיון, חפשו קבלן מורשה שעובד עם אישורים בהתאם לחוקים ולתקנות, קבלן שיש לו ניסיון בתחום תוספות בניה, בכדי למנוע בעיות מיותרות, לכן טוב תעשו אם תשקיעו לא מעט בחיפוש אחר החברה שממנה תרצו להזמין שירות כזה, כי אם אתם כבר מתחילים תהליך כזה לא כדאי יהיה לקחת סיכונים. באתר קבלנים 10 תמצאו קבלני שיפוצים מומחים תוכלו להתייעץ ולהתרשם, ככל שהקבלן שאליו תיפנו יהיה יותר מקצועי ומנוסה כך תחסכו זמן וכסף עם כמה שפחות בעיות נקבל את הדירה המרווחת שחלמנו עליה.

יש לכם שאלות? דברו איתנו כנסו לאתר כנסו לאתר: קבלנים 10  והתייעצו עם המומחים.

לקבלת הצעת מחיר עד 48 שעות ללא התחייבות מלאו טופס פנייה

לחץ כאן להשארת פרטים

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן