שיפוצים

קבלן מפתח

המילה שיפוצים משמעותה לתקן, לחדש, תכנון ובניה, עיצוב וריענון מחדש. כמעט כל בית בישראל עובר תהליך של שיפוצים בכדי לשדרג את איכות החיים, בין אם זה דירה שזה עתה רכשנו שצריכה לעבור שיפוץ לבין דירה שאנחנו גרים בה ואנחנו רוצים או חייבים לשפץ אותה. הסיבות לשיפוצים היא הצורך בעיצוב הקיים, או הצורך בחלוקה חדשה של שטח הדירה, תיקונים קוסמטיים החלפת צנרת ישנה, ועוד.

שיפוצים הוא תהליך לא קל ויכול לקחת תקופה ארוכה בעבודה עם המון בעלי מקצוע שונים, שיפוצים שמתנהלים לא נכון יכולים להיות הוצאה כלכלית יקרה, כאב ראש לא קטן, ובזבוז זמן לכן חשוב לתכנן בקפידה למצוא את בעלי המקצוע המומחים והמקצועיים באתר קבלנים 10.

לחצו כאן! להשארת פרטים ונחזור אליכים בהקדם

5 טעויות עיקריות כשמשפצים:

1 – בחירת קבלן שיפוצים לא מנוסה – מה שיכול לגרום לכם לנזק כלכלי ובטיחותי, בחירת קפלן לא מנוסה יכול לגרום לנזקים לפעמים בלתי הפיכים, אל תזמינו קבלן שלא בדקתם את המקצועיות שלו, איכות העבודה ואיכות החומרים, בדיקת תיק עבודות, בדיקת חוות דעת מלקוחותיו. קבלנים מומלצים תוכלו למצוא באתר קבלנים 10.

2 – שיפוצים בלי תוכנית עבודה – שיפוצים ללא תוכנית עבודה יכולים לגרום לאי הבנות ובעיות מול קבלן השיפוצים שמולו תעבדו, פרטו הכל בכתב בתוכנית עבודה מסודרת.

3 – אי קביעת תקציב – כשעושים שיפוצים מגיעים מוכנים עם תקציב, שיפוץ דירה מלווה עם לא מעט הפתעות בזמן ביצוע העבודה ולכן הרבה שיפוצים נגמרים בחריגה  גדולה ממה שתכננו וזה יכול לחרוג מהסכום שאותו תוכלו לשלם.

4 – עבודה ללא חוזה ואישורים  – לפני תחילת עבודה חתמו על חוזה, במיוחד אם השיפוץ הוא שיפוץ מורכב בכדי למנוע אי הבנה ובקשו מהקבלן את כל האישורים והביטוחים.

5 – אל תשלמו מראש! הקפידו להיות נוכחים במהלך השיפוצים, תהיו מעורבים, אל תשלמו את כל הסכום בהתחלה, בדקו את התוצאה הסופית ושלמו בגמר העבודה אחרי שזה בהתאם לשביעות רצונכם.

מציאת קבלני שיפוצים מומלצים לשיפוץ האמבטיה שלך כנסו ללינק מתחת:

לחץ כאן להשארת פרטים

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

קבלן שיפוצים מורשה

קבלן שיפוצים מומלץ – 50+ קבלנים באיזורכם

כיצד בוחרים קבלן שיפוצים?

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

מחליפים מטבח רק ברשת קבלנים מומלצים

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button
דילוג לתוכן