שיפוץ מטבח- המקום האהוב על כולנו בבית

שיפוץ מטבח- המקום האהוב על כולנו בבית

המטבח הוא אחד המקומות החשובים בביתנו, נכון אנחנו מבשלים בו ומכינים את הארוחות האהובות עלינו, אבל לפעמים אנחנו גם סתם שוהים בו ומקשקשים עם שאר דיירי הבית, אפשר אפילו לומר שהמטבח הוא השטח המשותף שלנו, אולי אפילו יותר מהסלון ולכן חשוב שזה יהיה שטח נעים ונוח לשימוש.

שיפוץ מטבח הוא שיפוץ המשפיע משמעותית על איכות החיים שלנו, גם אם מדובר במטבח חדשני וטכנולוגי, וגם אם מדובר במטבח קטן ופרקטי, חשוב שהוא יהיה בעל עמידות גבוהה לשימוש יומיומי.

כאשר יש בעיה במטבח, דבר זה משפיע על כל אורח חיינו וזוהי הסיבה שבמידה והחלטנו לעשות שיפוץ מטבח, נעבוד מול קבלן שיפוצי מטבח מקצועי ויסודי.

שיפוץ מטבח הוא אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בארצנו הקטנה, כולנו אוהבים לבשל, לארח וכמובן לדבר והמטבח הוא תמיד הלוקיישן המשלב את כל פעולות אלה. בנוסף, הוא בעל השימוש הכי גבוה, ולכן יש לו נטייה להיחשק מה שמחייב אותנו לעשות לו שיפוץ כל כמה זמן.

אז איך מתחילים בתהליך שיפוץ מטבח?

חדר "קטן" עם המון תכנון, נכון, שמדובר בשיפוץ מטבח מדובר בכמה אנשי תחומי מקצוע, נגרות, אדריכלות, אינסטלציה, גז, חשמל, ואל נא נשכח את העיצוב, את חלקי המטבח, צבעים, ידיות ארון, ברזים, שיש, על כל הדברים האלה צריך להחליט ולדאוג שעבודת הביצוע תהייה באיכות גבוהה, כל טעות לוגיסטית תורגש בהמשך, ולכן גם  לחומרים שבהם נחליט להשתמש יש משמעות.

יש הבוחרים להשתמש בחומרים פחות איכותיים אך זולים במחיר משמעותית, קחו בחשבון שככל שהחומרים טובים ואיכותיים ככה עמידות המטבח תהיה גבוהה יותר, וכך יפחת הסיכוי בצורך של שיפוץ נוסף בשנים הקרובות.

מדידות: כשמדובר במדידות מטבח, לכל סטייה של חצי מ"מ יש משמעות באורך התהליך, וודאי במוצר הסופי, אל תהססו לשאול, ואפילו להציק, לבצע כמה מדידות כדי להיות בטוחים שהמידות הן נכונות.

למידע נוסף בתחום שיפוץ המטבח כנסו לאתר קבלנים 10 ותמצאו את כל המידע שאתם צריכים כדי להתחיל בתהליך.

מצאתם קבלן שיפוץ מטבח? רוצים להתחיל את השיפוץ? הנה כמה דברים חשובים:

  1. בדקו האם הקבלן רשום בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון.
  2. בדקו את תיק העבודות שלו, דברו עם ממליצים, ואף לכו לראות עבודות קודמות אם באפשרותכם.
  3. הכינו הסכם עבודה, אין לסכם שום דבר בעל פה! מה שלא בכתב לא קיים.

 

למציאת קבלנים ואנשי מקצוע מומחים כנסו לאתר קבלנים 10 והתייעצו עם הטובים ביותר בתחום.

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן