שיפוץ אמבטיה-, זה אישי!

שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה-, זה אישי!

אמבטיה זה הרגע שלנו להירגע מהיומיום, לנוח, להתנקות, להתפנק, זה המקום שלנו, האישי, האינטימי, ולכן חשוב שזה יהיה חלל נעים ונוח!

החלטתם לפנק את עצמכם ולעשות שיפוץ אמבטיה? נהדר.

אז בואו נעשה לכם קצת סדר בתהליך, כדי שתגיעו לתוצאה המיוחלת במהרה.

שיפוץ אמבטיה הוא מאוד פופולרי ומאוד אישי, למרות חשוב שחלל האמבטיה יהיה מעוצב לטעמכם, צריך לזכור גם שזה לא רק מיועד להיות יפה ונעים לעין, אלא גם נוח ועמיד לשימוש יומיומי לטווח ארוך. כלומר שילוב של נוחות ופרקטיקה.

כדי לדעת לעמוד את תקציב השיפוץ, צריך להגדיר מהי מטרת השיפוץ. האם האמבטיה זקוקה לשיפוץ? סובלת מליקויים? חלודה? שחיקה? זרימת מים? האם אתם רק מעוניינים בלשפץ את האמבטיה כדי לשפר את האיכות? או האם אתם מעוניינים בלשפץ את האמבטיה במטרה להפוך אותה למקום מעוצב ומרגיע שתרצו להנות ממנו אחרי ימים ארוכים.

לאחר שתגדירו זאת לעצמכם, תוכלו לדעת כיצד להמשיך בתהליך ומהי רמת ההשקעה הכספית שאתם מוכנים להשקיע.

החלטתם? עכשיו הגיע הזמן להתייעץ עם מומחה, לפעמים הציפיות שלנו לא תואמות את המציאות ולכן חשוב שייקח חלק בתהליך קבלן שיפוץ אמבטיה מקצועי.

במקרים רבים המחיר תלוי בפרמטרים שאינם ברורים לנו אך מוסברים על ידי איש המקצוע, למשל מצב הבניה ומצב התשתיות בדירה הוא פקטור משפיע, ומה שלמראית עין נראה לנו פשוט, בפועל יכול לכלול שבירת קירות, צנרת, איטום, צבע, החלפת ריצוף, חשמל, החלפת כלים סניטרים ועוד. ובנוסף, אם הבנייה ישנה והצנרת לא טובה יתכן שיצטרכו להחליף צנרת שלמה, דבר המייקר משמעותית את עלות השיפוץ.

פרויקט שיפוץ האמבטיה הוא אכן אתגר, אך אין ספק שהתוצאה הסופית משתלמת ומשפרת את אורח חיינו. ולכן במידה ומדובר בשיפוץ מורכב, כדאי לעבוד עם קבלן שיפוצים אמין ומקצועי ובעל ניסיון של שיפוץ חדרי אמבטיה, אשר יידע לעמוד את העלות של כל השינויים והשדרוגים בהם אתם מעוניינים.

אז מה עושים?

ראשית נכנסים ל-קבלנים 10 בכדי למצוא את איש המקצוע המומחה שיתאים עבורכם.

בחרתם קבלן?

לפני שאתם מתחילים, בדקו טוב את קבלן השיפוצים, וודאו שהוא קבלן רשום, בדקו את תיק העבודות שלו, ודאו שיש לו ניסיון רב בשיפוץ אמבטיה, קראו עליו חוות דעת, תקבעו אתו פגישה, תתאמו אתו ציפיות, חתמו אתו על הסכם עבודה פרטני כדי להימנע מאי נעימויות בעתיד, ורק לאחר מכן, התחילו את תהליך השיפוץ.

לחץ כאן להשארת פרטים

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן