רישום קבלנים

קבלן רשום קבלת רישיון קבלן תוך60- ימים 

עולם הקבלנים והבנייה בנוי מאנשי מקצוע המתמחים בתחומים שונים ומגוונים. כמו ברוב המקצועות, תעודות ואישורים הם חלק מההסמכה לעבוד במקצוע, וכך גם בעולם השיפוצים. קבלן רשום הוא קבלן הרשום בפנקס של משרד הבינוי והשיכון ועליו לעמוד בדרישות ואיכות עבודה שנקבעה על פי חוק.

נכון, בעולם השיפוצים אפשרי למצוא אנשי מקצוע שאינם רשומים בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון. הם בדרך כלל דורשים מחירים נמוכים יותר, דבר שאולי קוסם לכם, אך עליכם לזכור שקבלן לא רשום, הוא קבלן ללא תעודות, וקבלן ללא תעודות, הוא קבלן ללא ביטוחים. הסיכון הזה שתבחרו לקחת יכול לעלות לכם ביוקר רב. אם זה מבחינה בטיחותית ואם זה מבחינת טיב העבודה וחוסר הביקורת שעלייה. כלומר, במקרה הרע, אתם נותרים לבד. אין לכם שום גורם לפנות אליו בעת צרה.

אנו בקבלנים10 רוצים שתבינו מהי החשיבות של ההחלטה הזו, ולמה עליכם לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע רשומים ומוסמכים.

אז מה זה בעצם רישום בפנקס הקבלנים?

משרד הבינוי והשיכון הממשלתי מנהל פנקס של רשם הקבלנים. הקבלנים הרשומים בו כפופים לתקנים ודרישות רבות על מנת להירשם. הדרישות מורכבות מניסיון, לימודי התחום, עמידה בתקנות בטיחות, ומעניקה לקבלנים הסמכה בתחומם. ההסמכה הזו מעניקה לכל קבלן זכויות וחובות, ולכם תעודת אחריות במידה של התנהלות בעייתית, ובנייה לא מקצועית.

הרישום מעניק סיווג לכל קבלן וקבלן בתחומו על פי קריטריונים שנקבעו תחת חוקי המדינה, וביניהם סיווג לא רק מקצועי, אלא גם כספי.

אל פנקס הקבלנים ניתנת לציבור גישה ישירה באופן מקוון בכדי שהציבור יעבוד אך ורק עם קבלנים מורשים. ולכן אם ברצונכם לוודא כי הקבלן שאיתו ברצונכם לעבוד אכן רשום בפנקס הקבלנים, כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר משרד הבינוי והשיכון ולחפש את המידע בפנקס קבלנים.

במידה והוא אינו מופיע שם הוא אינו רשום, ואל תקבלו כל הסבר, או תירוץ בנושא באשר למדוע לא הצלחתם לאתר אותו.

באתר קבלנים מומלצים, אנו עובדים אך ורק עם קבלנים מורשים ורשומים. עבודה מול אדם המתעסק בשיפוצים ללא היתר, מהווה סיכון בטווח המיידי, אך גם בטווח הארוך, מכיוון שהוא אינו תחת ביקורת ועבודתו יכולה להתגלות כלא מקצועית ואף לא בטיחותית בעתיד.

סיכון בטיחותי אינו שווה מחיר נמוך יותר!!!

 

 

 

.

 

חדשות

פנקס הקבלנים

משרד הבינוי והשיכון מנהל בתוכו גוף שנקרא רשם הקבלנים, רשם הקבלנים מנהל את ספר הקבלנים בו רשומים כל הקבלנים שקיבלו

קרא עוד »

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

הנקראים ביותר:

דילוג לתוכן