רישום קבלנים – קבוצת קבלנים 10 תסייע לך בתהליך שימנף אותך בעולם הקבלנות

קבלן מפתח

כל קבלן יודע את חשיבות הרישום במשרד הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון ואת האפשרויות שרישום זה נותן לו כאיש מקצוע, הוא יודע שנתון זה אפילו יכול להיות המפתח בין קבלת עבודה לבין דחייתה על ידי לקוחות הפוטנציאלים, אנשים אוהבים ודאות, ביטחון, ואת הידיעה כי הקבלן שאותו הם לוקחים לעבודה בתוך ביתם יש את החובה לעמוד בקריטריונים ורגולציות שונות, זה משרה בהם תחושת אמון, שזהו מרכיב עיקרי בקבלת פרויקט, שווה ערך לתיק עבודות והמלצות, אנחנו בקבלנים 10 שמחים לעזור בתהליך הרישום במשרד הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון ולהקל בתהליך הבירוקרטי, להשארת פרטים נוספים לחץ כאן ואנו נחזור אליך בהקדם!

לידיעתך!

במידה והנך בפשיטת רגל, בתהליך פירוק תאגיד, בעל הרשעה בעבירה המערערת את תפקודך כקבלן רשום או לחילופין כל עבירה אחרת לפי חוק תכנון הבניה התש"כ 1965 בתקופה של פחות משלוש שנים מביצוע העבירה אינך זכאי לרישום כקבלן מורשה במשרד הבינוי והשיכון, בכדי לראות האם אתה זכאי להיות רשום בפנקס הקבלנים כנס אל המדריך המלא של קבלנים 10 .

קבלן שיפוצים מורשה

מדוע כדאי להיות קבלן רשום?

רישום במשרד הבינוי והשיכון מעניק לך כקבלן תעודה וסיווג, מעיד על ניסיונך המקצועי כקבלן, והוכחה לכך שעברת את כל הבחינות ואכן אתה מומחה. המטרה העיקרית של מדינת ישראל ברישום זה היה להעלות את רמת המקצועיות של אנשי המקצוע בענף השיפוצים, למנף את הקבלנים בעלי הניסיון העשיר, ולוודא עבודות איכותיות ואמינות בענף השיפוצים תוך היותם תחת פיקוח על עמידה בסטנדרטים.

מהו התהליך אותו עובר קבלן כדי להיות קבלן רשום?

בכדי לקבל תעודת רישום, יש צורך לעבור ראיונות ובחינות במשרד הבינוי והשיכון, מיהו משרד הבינוי והשיכון? משרד זה הוא משרד ממשלתי, והגוף המבצע בתחומי השיכון והבנייה במדינת ישראל, מטרת משרד זה הוא מציאת פתרונות דיור לאוכלוסיות חלשות תוך כדי התייחסות לאמצעים כלכליים מוגבלים וההכרה בתנאי מחייה הולמים, משרד רשם הקבלנים הוא חלק משרד הבינוי והשיכון, והוא בעל הסמכות להעניק רישיון קבלן לקבלנים רשומים העוסקים בעבודות בניה והנדסה ועומדים בקריטריונים שנקבעו על ידי משרד הבינוי והשיכון, הרישום מעניק לך תעודת מקצועיות אך מחייב אותך לעמוד בסטנדרטים ומציב אותך תחת אכיפה מבחינה מקצועית ומבחינת עמידה בתקני בניה.

מדוע כדאי להירשם כקבלן בפנקס הקבלנים?

קבלן רשום, הוא קבלן שעובד על פי חוק, ביטוחים לעובדים, לציוד, לעבודה. אתה בעל רישיון שהוענק לך על ידי מדינת ישראל ולכן אתה רשאי להתמודד על מכרזים ציבוריים וממשלתיים ובנוסף רוב הלקוחות, אם זה במגזר הפרטי, או הציבורי אינם מעוניינים לעבוד עם קבלנים לא רשומים, היותך קבלן רשום מעניקה לך הכרה רשמית כאיש מקצוע בעל ניסיון של שנים, דבר המעניק ללקוחות אמון באיכות עבודתך ובשמירה על הסטנדרטים הנדרשים.

להתחלת תהליך הרישום כקבלן מורשה במשרד השיכון והבינוי ולכל מידע נוסף לגבי התהליך, החשיבות, הזכאות, והיתרונות, השאר את פרטייך כאן ונשוב אלייך בהקדם האפשרי.

התייעצו עם אנשי מקצוע מומחים באתר קבלנים 10

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ ליחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

 

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

החלטתם לקנות דירה, מזל טוב! ראשית חשוב מאוד לדעת מי הקבלן המבצע של אותו פרויקט דירה

10 דרכים למצוא קבלן בנייה מקצועי ואמין

עיצוב ואדריכלות

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים לקבלני בניין?

המילה שיפוצים משמעותה לתקן, לחדש, תכנון ובניה.

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

דילוג לתוכן