רישום קבלנים בדרך מהירה-האם אתה זכאי?

קבלן שיפוצים מומלץ

רישום קבלנים בדרך מהירה-האם אתה זכאי?

מעוניינים להירשם כקבלן רשום במשרד הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון וצריכים סיוע? אנחנו  בקבלנים 10  נסייע לכם בתהליך בצורה הכי יסודית ומהירה.

תחילה, מי הוא משרד הבינוי והשיכון?

ובכן, משרד הבינוי והשיכון הוא משרד ממשלתי וגוף מבצע הפועל למציאת פתרונות דיור לאוכלוסייה חלשה, המשרד הוקם ב-1961 על ידי ממשלת ישראל שמטרתו היא ליצור תנאי מחייה הולמים במחירים נמוכים לאנשים חסרי אמצעים, בתוך משרד הבינוי והשיכון קיים משרד רשם הקבלנים שהוא הגוף היחידי בעל הסמכות להעניק רישיון קבלן בתום תהליך רישום קבלנים העוסקים בעבודת בנייה והנדסה הכולל ראיונות וקריטריונים נוספים עליהם נפרט בהמשך.

הסיבה להקמת משרד רשם הקבלנים היא לייצר עבודות בנייה איכותיות ובטוחות המחייבות לעמוד בסטנדרטים שונים תוך היותם תחת פיקוח ואכיפה.

יתרונות רבים מוענקים לקבלנים הרשומים במשרד הבינוי והשיכון אך לא כל אחד זכאי לבצע את הרישום. במידה והנך בעל אחד מהנתונים הנ"ל אינך רשאי להירשם כקבלן רשום במשרד הבינוי והשיכון:

*  בתהליך של פשיטת רגל.

* בתהליך של פירוק תאגיד.

* בעל הרשעה בעבירה המערערת את תפקודך כקבלן רשום או לחילופין כל עבירה אחרת, לפי חוק תכנון הבניה  התש"כ 1965 בתקופה של פחות משלוש שנים מביצוע העבירה אינך זכאי לרישום כקבלן מורשה במשרד הבינוי והשיכון.

אז מי כן זכאי?

* קבלן הצבר ניסיון של שנתיים בעבודות בנאיות הנדסיות, מתוך חמש שנים אשר קדמו להגשת הבקשה לרישום קבלנים, הרשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים שמתנהל על פי חוק המהנדסים והאדריכלים.

* קבלן בעל ניסיון של לפחות שלוש שנים מתוך חמש שנים שעבד בעבודות הנדסה בנאיות והגיש בקשה להירשם תוך שנה מהיום הראשון בו החוק נכנס לתוקף.

* קבלן הבוגר של אחד מבתי הספר המוכרים בחוק ברשימה של בית ספר לטכנאים או להנדסאים ובעל ארבע שנות ניסיון בעבודות בנאיות הנדסיות מתוך שמונה השנים שקדמו להגשת הבקשה.

* תאגיד אשר במינימום שניים מחבריו ממלאים את התנאים על פי חוק.

* קבלן אשר היה חבר בגוף המנהל של תאגיד הרשום בפנקס לתקופה של לפחות שלוש שנים.

ייתכן וזה נשמע לך מורכב מידי, מסובך מידי וארוך מידי, אך בעזרת קבלנים 10  התהליך יהיה פשוט ומהיר, בנוסף, זכור, כי אנו חיים בעולם בירוקרטי, אנשים אוהבים לדעת שהם מתנהלים מול אנשי מקצוע אמינים עם תעודות וביטוחים, חלקם הרב אף לא יסכים לעבוד עם קבלנים לא רשומים.

למידע נוסף, התייעצות והסברים ניתן להיכנס ל-המדריך המלא של קבלנים 10  או השאר פרטים אישיים כאן ואנו נחזור אליך בהקדם!

למציאת קבלנים ואנשי מקצוע מומחים כנסו לאתר קבלנים 10 והתייעצו עם הטובים ביותר בתחום.

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן