רישום כקבלן מורשה – הדרך הנכונה והבטוחה להתקדם בעולם הקבלנות

קניית חברה עם סיווג קבלני

רישום כקבלן מורשה – הדרך הנכונה והבטוחה להתקדם בעולם הקבלנות

קבלנים 10 הוא אתר הפועל לטובת אנשי המקצוע המקדם אתכם המומחים ובעלי הניסיון בעולם הקבלנות, אחד המרכיבים המרכזיים בקבלן מבוקש, הרבה לפני ניסיון, תיק עבודות והמלצות חמות, הוא רישומו כקבלן רשום במשרד הבינוי והשיכון.

בימינו לעבוד בלי תעודת קבלן מורשה היא כמעט בלתי אפשרית או לפחות מורידה משמעותית קבלת פרויקטים במגזר הפרטי, בעוד במגזר הממשלתי זה בכלל אינו אפשרי לעבוד כקבלן לא רשום.

למה להגביל את עצמכם כאשר אתם יכולים להרחיב את מגוון האפשרויות?

קיימים יתרונות רבים לרישום כקבלן רישום במשרד השיכון והבינוי, ולמרות שתהליך הרישום הוא תהליך בירוקרטי שאף אחד מאיתנו לא אוהב, הוא בהחלט שווה את התוצאה.

אנו בקבלנים 10 מסייעים בתהליך הרישום מתחילתו ועד סופו באופן מקצועי, יסודי ומהיר עד כמה שאפשר.

שוקלים להירשם כקבלן רשום במשרד הבינוי והשיכון אך עדיין לא בטוחים? בואו גלו את היתרונות.

אתה עוסק בעבודות קבלנות כבר שנים, אתה בעל ניסיון עשיר, עם אינסוף המלצות, אבל יש לך תקרת זכוכית שאתה מת לנפץ, אתה מתעסק עם פרויקטים קטנים ויודע שאתה מוכן לפרויקטים גדולים,  אבל בלי להיות קבלן רשום הנך מוגבל, אתה לא יכול לגשת למכרזים ממשלתיים, ואף ציבוריים, וגם חברות פרטיות או יחידים מעדיפים ללכת עם קבלן רשום, ברגע שתהיה קבלן רשום האפשרויות ישלשו את עצמן, אתה תוכל לעבוד עם הרבה יותר פרויקטים, תוכל לבטח את רכוש העבודה שלך, את העובדים שלך, לעמוד בדרישות הביטוח לפגיעה פיזית במהלך עבודה, דבר שהוא מאוד חשוב גם למענך ולמען העתיד שלך וגם לאנשים המחפשים קבלן ורואים בנושא זה קריטריון הכרחי, תוכל לבקש היתרי בנייה, לקבל אישור להעסקת עובדים זרים (במידה ותהיה בעל סיווג מיוחד) ובגדול להצטרף לליגה של הגדולים בתחום הקבלנות.

העלאת סיווג לקבלן

 

 

קיימים חמישה סיווגים שונים ברישום הקבלנים והעוסקים בהיקף כספי, הסיווג הוא מ-1-5, כאשר סיווג 1 הוא הנמוך ובעל הגבלות רבות על ההיתר הכספי, בעוד סיווג 5 הוא הסיווג הכי גבוה ומעניק היקף כספי בלתי מוגבל,  הסיווג נקבע בתהליך הרישום קבלן, בהצטרפותך לרשימה בפנקס הקבלנים, הנך מקבל סיווג המשייך אותך לקטגוריה המתאימה ומבדיל בינך לבין סוגי קבלנים וסוגי התמחות שונים.

לפירוט נוסף ופרטני של הסיווגים כנס ל- המדריך המלא לרישום קבלנים.

תהליך הרישום כקבלן רשום במשרד השיכון והבינוי הוא אינו תהליך קצר או פשוט, הוא כרוך בראיונות פרונטליים ומילוי מסמכים בירוקרטים רבים אך אם הנכם מעוניינים להשתלב בתחום הבנייה ולהתקדם הגיע הזמן להתחיל בתהליך, ואנו כאן קבלנים 10 כדי לעזור לכם ולעבור איתכם את המסע עד קבלת הרישיון.

להתייעצות עם קבלנים נוספים, ולכל מידע נוסף, לחצו כאן להשארת פרטים, ואנו בקבלנים 10 נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

לחץ כאן להשארת פרטים

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן