קבלנים מומלצים לשיפוץ חיצוני לבניין

קבלן לשיפוץ חיצוני

שיפוץ חיצוני לבניין

גרים בבניין? הבניין מעל 15 שנה? בלוקים נופלים, קירות סדוקות, הצבע התקלף, נזילות? כנראה שהגיע הזמן לשפץ את הבניין שלכם, הצורך לשפץ אותו הוא בכדי לשמר את הבניין וכדי למנוע נזק לתשתיות, שיפוצים בבניין, יכולים לעלות לכם יותר אם נזניח ולא נעשה שיפוץ חיצוני בזמן, ועד הבית יכול לחייב אתכם כבעלי דירה להשתתף בעלויות השיפוץ, שיפוצים בבניין הוא דבר הכרחי ואיננו נתון לשיקול דעתו של דייר כל שהוא בבניין, שיפוצים חיצוניים בבניין יכולים כלול תיקונים שהם חיוניים לשימור הבניין, חיזוק הבניין, אסתטיקה, המחיר של שיפוצים חיצוניים הם בדרך כלל עשויים לנוע בטווח שבין כמה מאות שקלים למטר ומעלה, בהתאם לסוג הטיפול הנדרש בבניין. 

מה צריך לדעת?

בשיפוצים חיצונים לבניין אם מדובר בטיפול יסודי, כמו למשל חידוש יסודות כמו העמודים בבניין, המחיר יכול להיות גבוה ויקר. קבלנים 10  בכדי למצוא קבלן שיפוצים, המתמחה בעבודות בניין, המטרה היא להשוות ולמצוא קבלן הבניין המתאים, המקצועי והנכון ולעשות השוואת מחירים, למצוא קבלן הרשום כחוק בספר הקבלנים אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. שיפוצים בבניין הוא פרויקט מורכב ולא קל, לכן חייב לבצע אותו רק קבלן שיפוצים, המומחה לשיפוצי בניין, והמוסמך לכך על פי חוק. אחרי שהשוואתם ומצאתם קבלן השיפוצים, קבעתם את התקציב והסכום הכולל שנדרש לביצוע השיפוץ, הגיע הזמן לאסוף את הכסף מהדיירים. לרוב כשעושים שיפוצים בבניין עם הרבה דיירים, סביר להניח שתיתקלו בדייר אחד או שניים שיסרבו לשאת בעלות השיפוץ אבל בדרך כלל בשיפוצים בבניין ההחלטה היא לפי הרוב מתקבלת.

לפני שמתחילים שיפוצים בבניין, חשוב להגדיר את הרצונות והמטרות מהשיפוץ ואת העבודה, לפני שמתחילים אותה. צריך לסכם בכתב עם הדיירים במקביל לקבלן בניין, את העבודה ולוחות הזמנים שהולכים לבצע בפועל. בכדי שתהיו שותפים לכל תהליך העבודה ותדעו מה הולכים לבצע ומתי, החלטתם לבצע שיפוצים חיצוניים בבניין, כנסו לאתר קבלנים 10 וצרו קשר עכשיו עם המומחים שיעזרו לכם במציאת קבלן השיפוצים שלכם.   

לחץ כאן להשארת פרטים

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

 

תמ"א 38

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים לקבלני בניין?

קבלן שיפוצים בתל אביב והמרכז

עבודות חשמל

רוצים לשפץ? מתלבטים אך להתחיל ?חשוב מאוד לקחת קבלן מקבוצת קבלנים מומלצים

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button
דילוג לתוכן