ביטוח שיפוצים – מספר נקודות שאתם חייבית לדעת

קניית חברה עם סיווג קבלני

ביטוח שיפוצים?

חושבים לשפץ את הדירה, משרד, חנות או כל נכס שברשותכם? חשוב שתשמעו על ביטוח שיפוצים, כשמשפצים דירה או כל נכס אחר בין אם זה קטן או גדול, פרויקט השיפוץ הוא מורכב בפני עצמו, כל פרויקט בניה ושיפוצים דורשים  השקעה כספית גבוהה וכן עבודה עם המון קבלנים אנשי מקצוע וחומרים ועבודות מסוכנות. לכן יש חשיפה לתביעות לנזקים מצד ג' או פגיעה של עובדים במסגרת עבודתם, עלויות של שיפוצים בדירה קטנה או גדולה משתנות וזה לוקח לפעמים המון זמן, פרויקט השיפוצים חשוף לסיכונים שונים למבנה ולסביבה וכן לצוות העובדים,  אם יש לכם ביטוח דירה וביטוח עסק חשוב לדעת הביטוחים הללו אינם מכסים נזקים שנגרמו בעת שיפוץ ולכן חובה לעשות כיסוי נפרד לביטוח, על שיפוץ.שיפוצים עלולים להזיק לסביבה לשכנים וגם לרכוש שלכם פגיעה בדברים אלו יכולה להביא תביעה כנגדכם, יכול להיות שתשלמו המון על הנזקים הללו, לכן חשוב מאוד לעשות ביטוח שיפוץ בכדי למזער את הנזקים אם חלילה יהיו.

האחריות היא עלי? או על הקבלן?

כאדם פרטי המשפץ את הבית או בית העסק, האחריות היא שלך! כי חלילה אם ייגרם נזק כלשהו למבנה או לאחד העובדים, אנחנו נהיה חשופים לתביעה מצד ג' , מה שיכול לעלות לנו ביוקר, לפני תחילת השיפוצים מומלץ לוודא עם הקבלן, שיש ברשותו ביטוחים, גם אם הקבלן מבוטח רצוי לרכוש פוליסה המגנה עליכם ולא להסתמך רק עליו, ביטוח שיפוץ יכול לכלול: כסוי לאחריות עובדים, רכוש, חומרי בניין, נזק למבנה שלכם או כל מבנה חיצוני, נזק לסביבה, את הביטוח ניתן להרחיב, הכל תלוי מה אתם סוגרים עם חברת הביטוח מה ניתן ובהתאם לזה עלות הביטוח תהיה.

עברו את השיפוצים שלכם בצורה נכונה ומזערו נזקים מומלץ לעשות ביטוח שיפוץ ולא לקחת סיכונים מיותרים שיעלו לכם יותר ממה שניסיתם לחסוך, אם החלטתם לשפץ בררו מהם העלויות לביטוח השיפוץ, כנסו עכשיו והתייעצו עם אנשי מקצוע מומחים באתר קבלנים 10.

השאירו לנו את הפרטים שלכם, ואנו נשוב אליכם עם מבחר של הקבלנים הכי מקצועיים בארץ!

לחץ כאן להשארת פרטים

אז צריך להזמין אינסטלטור? לא נורא, כנסו לקבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

בדיקת זהותו של הקבלן בניין  – לבדוק במשרד הבינוי והשיכון אודות חברת הבניה ולקבל  דו"ח 

החלטתם לקנות דירה, מזל טוב! ראשית חשוב מאוד לדעת מי הקבלן המבצע של אותו פרויקט דירה

קבלן מומלץ מיהו קבלן מומלץ?

הקבלן פשט את הרגל מה עושים?

 

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button
דילוג לתוכן