מאמרים
קבלן שיפוצים מומלץ – 50+ קבלנים באיזורכם

קבלן שיפוצים מומלץ – 50+ קבלנים באיזורכם

קבלן שיפוצים מומלץ

שיפוץ בית, משרד או אפילו חדר לרוב תצריך מאתנו לשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים מומלץ שיבצע את העבודה בצורה מקצועית, במינימום נזק לסביבה ולריהוט ובמקסימום מקצועיות, גימור ומהירות בעבודה. לקבלן שיפוצים יש את העובדים המנוסים, הכלים הנדרשים לביצוע השיפוץ והוא כמובן אחראי להבאת חומרי הגלם ולהפקת השיפוץ שאנו רוצים בסופו של דבר, בחירת קבלן שיפוצים צריכה להיעשות אם כן בכובד ראש, ככל שהשיפוץ הוא נרחב ומקיף יותר וכמובן גם יקר יותר.

מה חשוב להגדיר מראש עם קבלן השיפוצים שבוחרים?

קבלן שיפוצים מומלץ הוא קבלן שנוח לעבוד אתו, שקל להגיע אתו להסכם עבודה מוסדר ומפורט ושלא מנסה לרמאות אותנו כי אנחנו מבינים יותר או פחות בתחום. הנה מספר דברים שחשובים לבדוק מראש עם הקבלן כדי למנוע אי נעימות או ניסיון של הקבלן להגדיל את התמחור הסופי.

  • הסכם עבודה מסודר – שכולל מפרט מלא של מה הלקוח מקבל כולל כמויות של סחורה וחומרי גלם, תשלומים ומועד התשלומים ועוד. לא להשאיר פינות אפורות למריחות של הקבלן כדי לסחוט עוד כסף מהלקוח ומצד שני שהלקוח גם ידע בדיוק מה הוא מקבל ולא ידרוש יותר ויגיד שזה היה במסגרת ההסכם.

  • מחיר ומועד תשלום – חלק מהקבלנים דורשים תשלום מראש, חלק גובים תשלום בסוף וחלק מקבלים מקדמה ואת יתרת התשלום בסוף.

  • מועדי תחילה וסיום של העבודה – אם מדובר בפרויקט גדול אז גם מועדים נוספים לשלבי האמצע.

  • כמה עובדים יעבדו ומה יהיו שעות הפעילות של העבודה.

  • האם הקבלן גם מפנה ומנקה ומשאיר את המקום כפי שהיה.

היכן נוכל למצוא קבלן שיפוצים מומלץ?

היכנסו לאתר "קבלנים מומלצים" ומצאו קבלן שיפוצים מומלץ במיוחד עבורכם.כל הקבלנים באתר בעלי רישיון עסק ומורשים לבצע עבודות שיפוץ ואף נחשבים לבעלי ניסיון בתחומם, כמו כן תוכלו למצוא קבלן שיפוצים שיספק לכם מגוון שירותים במקום אחד ובהתאם לצרכים שלכם. אנשי המקצוע באתר שלנו הינם מהמומלצים ביותר בתחום ועוברים מספר בדיקות לפני כניסתם לאתר.

יש לכם שאלות? דברו איתנו כנסו לאתר כנסו לאתר: קבלנים 10  והתייעצו עם המומחים.

לחץ כאן להשארת פרטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן