צביעה

שיפוץ דירה

צביעת הבית  – שינוי קל שידרוג משמעותי

חושבים לסייד את הבית? חושבים לעשות זאת בעצמכם, או יותר גרוע לבקש מהשכן המתבגר שגר ממול שיעשה זאת במחשבה שאתם חוסכים זמן וכסף?  אל תעשו זאת! אמנם סיוד וצביעת הבית זה כנראה השדרוג הכי קל לביצוע שרוצים לעשות שינוי או לשפר את מראהו. עם זאת, גם בתהליך זה רצוי לבחור איש מקצוע קבלן מומלץ שיודע מה הוא עושה.

לחצו כאן! להשארת פרטים ונחזור אליכים בהקדם

כמו כל דבר, גם צבע הקירות של ביתנו מתבלה באופן טבעי עם השנים, מצהיב, מתקלף, וכמובן אל לשכוח את הנזקים שאנו עושים לקירות, עם תליית תמונות, שפשוף רהיטים, בעלי חיים שנוטים לקפוץ וללכלך, או לשרוט ולקלף.

בניגוד למה שהנכם חושבים, את הנזקים אי אפשר להסתיר עם קניית צבע ומברשת, ואולי אף פעולה זו תחמיר את המצב הוויזואלי של הקירות, צביעה וסיוד הקיר זה טכניקה, זה ניסיון, וזה מיועד לבעלי מקצוע!

זה דורש עבודה נקייה ומסודרת עם שפכטל, סתימת החורים שצברנו עם השנים, הסרת העובש מהקירות, וכמובן טכניקת צביעה שתהייה אחידה ויפה ולא תצוגה מגושמת של צביעה לא אחידה.

בנוסף, אם שקלתם לעשות משהו קצת יותר מורכב מהרגיל, כמו שילובי צבע, או שימוש בטיח, ודאי שצריך לכך מומחה, ואל נא לשכוח, שעל הקירות יש גם מכסים ושקעים שיש לדעת איך לגשת אליהם מבלי לטפטף עליהם טיפות צבע, או במקרה יותר מסוכן לפרקם מבלי הידע הנדרש.

אז מה בעצם אתם צריכים לעשות? פשוט!

אתם צריכים להחליט על הצבע החדש לקירות, שינוי מרענן, או חידוש הישן, ואז להיכנס ל-קבלנים 10, לעשות השוואת מחירים, להתייעץ עם מומחים, ולבחור את הקבלן אתו אתם מעוניינים לעבוד.

צביעת הבית תיתן לכם הרגשה של התחדשות, של אסתטיות, ושל שיפור מראה הבית בכללי, והקבלן? ידאג שזה ייעשה באופן מקצועי ויפה, עם גימור מדויק, תוך הגנה על שאר הרהיטים בבית מלהתלכלך. אז אתם מוכנים להתחדש?

לחץ כאן להשארת פרטים

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

נשוב אליכם במהרה עם כל המידע הנדרש.

המילה שיפוצים משמעותה לתקן, לחדש, תכנון ובניה.

תוספת בנייה עושים רק עם הטובים ביותר

עיצוב פנים – כל מה שאתם צריכים לדעת לפני השיפוץ החדש

עבודות חשמל

תוספת בנייה עושים רק עם הטובים ביותר

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button
דילוג לתוכן