צביעה המדריך המלא

צביעה המדריך המלא

חשבתם לחפש קבלן לצביעה כדי לצבועה את הבית הצבע מתקלף מהקירות?

הצבע משעמם? רוצים שינוי?

החלטתם לשדרג את הבית, מצויין! צביעת דירה היא חלק בלתי נפרד משיפוץ הבית,

אם אתם רק רוצים לצבוע את הדירה, צביעת דירה נראית אומנם משימה פשוטה,

אבל בעיות כמו טפטופי צבע, צביעה לא חלקה,

אי אחידות בצבעים, טעות בבחירת הצבעים,

הם רק חלק מהטעויות שאנשים בגללם מעדיפים לא לבצע את הצביעה בעצמם,

אלא לתת לבעלי מקצוע אמינים ומנוסים בכדי לקבל תוצאה יפה,

מהירה, זולה ונקייה, קבלן צבע מקצועי ומומחה יעשה לכם את העבודה במקצועיות רבה,

מה שישדרג לכם את הדירה בצורה משמעותית,

כאילו נכנסתם לדירה חדשה, עבודה נכונה ומקצועית תחזיק מעמד לטווח ארוך,

אם החלטתם לעשות צביעה לדירה הכנו לכם מדריך קצר לצביעת הבית,

המרכז בתוכו טיפים וידע רב שיעזור לכם בפרויקט צביעת הדירה שלכם בצורה הנכונה ביותר.

בחירת הצבע הנכון

תחילה החליטו מה הצבע הנכון לכם, אם יש לכם אפשרות העזרו במעצבת, החליטו מה הסגנון והצבע שאתם אוהבים, האם אתם אוהבים את הפשטות? או האם תרצו להיות קצת יותר נועזים, אם אתם בוחרים צבעים כמו לבן או שמנת, אלו הם צבעים שמגדילים את גודל הבית במראה, צבעים כהים יותר יקנו אומנם הרגשה אינטימית אך יקטינו את מראה גודל הבית והבית יהיה יקנה אווירה יותר חשוכה, השתדלו לבחור צבעים יותר בהירים, מה שיראה את הבית שלכם ליותר גדול ומרווח וגם יתאים לרוב לכל האלמנטים שלכם, שאבו השראות מתמונות והגדירו לעצמכם איזה מטרה אתם רוצים לראות לאחר הצביעה. הצבעים שלרוב משתמשים אתם היום הם צבעים אקריליים שיש להם מראה וגימור נהדר צבעים אקריליים יכולים להחזיק המון זמן, צבעים אלו התחזוקה שלהם קלה, ניתן לנקות עם מטלית רטובה כל לכלוך, בחדר האמבטיה הסיפור הוא קצת שונה, בגלל שחדר האמבטיה הוא  חדר עם מלא לחות ומים, לא תמיד יש חלונות בחדר זה, לכן הצביעה היא בצבעים מיוחדים  לצביעת אמבטיה למניעת עובש וקילופים ובצבעים בעיקר נושמים, כיום יש צבעים אקריליים לאמבטיה אך צובעים אותם בכמה שכבות.

קצת על צבעים וחומרים

צבע אקרילי  – הוא הצבע הכי נפוץ כיום, מכיוון שהצבע האקרילי הוא צבע בעל מראה וגימור יפה, קל לניקוי, מחזיק לטווח ארוך, צבעים אקריליים הם צבעים שנושמים ומתייבשים מהר מאוד, הם מתאימים גם לצביעת חדרי האמבטיה. צבע סיד  – היה לאורך שנים אחד הצבעים הנפוצים ביותר בצביעת הבית, היו צובעים אתם את התקרות,  כיום קיים בשוק צבע סיד סינטטי, צבע שהוא יחסית זול עם כיסוי גבוה שנושם, איך לא ניתן לנגבו בקלות. צבע זה טוב בעיקר לצביעת תקרות וחדרי אמבטיה. צבע שמן – צבעי שמן משתמשים בהם בעיקר לצביעת משקופים ודלתות, איכות צבעי השמן גבוה, אבל לוקח לו זמן רב להתייבש והריח שלו נורא חזק. צבעים אקולוגיים – צבעים אקולוגיים הם צבעים שמיוצרים מחומרים טבעיים בלבד, בעלות תרכובות אורגניות, העמידות שלהם לאורך זמן נמוכה יחסית לשאר הצבעים. צבע יסוד – הבסיס לצבע הוא צבע יסוד, לפני כל צבע יש צובעים קיר בצבע יסוד בכדי להוות בסיס לצבע הבא עליו,

צבע יסוד זהו צבע שמכיל חומרים דביקים שמחזקים את תשתית הצבע ובכך מאפשרים לו להיתפס טוב לקיר.

הצבע הבסיס תפקידו לקשר בין שני צבעים, לצביעת פורמייקה, זכוכית ופלסטיק, צבע יסוד,

תמיד נשתמש בצבע יסוד לפני צביעה צבע יסוד הוא צבע מקשר. שפכטל אמריקאי – שפכטל אמריקאי הוא חומר משחה שמיועד לתיקונים קטנים בקירות,

כמו סתימת חורים והחלקת הקירות, ניתן גם להשתמש בחיבור פלטות של קירות גבס.

מצאו קבלן צבע מקצועי ומנוסה

עבודות צבע בדירה, הן עבודות מורכבות, המצריכות מאיתנו אריזה של כל הציוד, המון שעות עבודה, לא מעט בלגן והוצאת כספים, הרי לא בכל יום אנחנו מחליפים את צבע הבית  לכן עד שאנחנו מחליטים לעשות עדיף שנעשה את זה בצורה מקצועית, עם קבלן מקצועי ומנוסה שיודע את העבודה, ויקנה לנו שקט לפחות לכמה שנים טובות, כמה טיפים למציאת קבלן מומלץ המתאים לנו: חפשו שניים שלושה קבלנים מומלצים. בדקו כל קבלן המומלץ שהוא קבלן רשום עם תעודות, אישורים וביטוחים. גלו אלו עבודות/פרויקטים שהקבלן המומלץ עשה ומתי. בקשו לדבר עם הלקוחות של הקבלן המומלץ. בדקו חוות דעת על הקבלן המומלץ. הראו לקבלן המומלץ ברשימה מסודרת את הרשימה שלכם ודרישותיכם לפרויקט זה. תוודאו כמה פרויקטים במקביל עובד הקבלן המומלץ. קבעו לוח זמנים. בקשו הצעת מחיר מ 3 קבלנים מומלצים לפחות ותשוו מחירים. שבו בפגישה פנים מול פנים. חתמו על חוזה, ציינו את כל הפרטים הקטנים בחוזה. אל תשלמו בהתחלה את כל העלות. למציאת קבלן מומלץ השאירו עכשיו את הפרטים באתר ונציג יחזור אליכם בעזרה למציאת קבלן מקצועי.

חתמו על חוזה עבודה מסודר בציון כל שלבי עבודת הצביעה

לאחר שמצאתם קבלן שיפוצים מקצועי הכינו חוזה עבודה מסודר, החוזה אמור לכלול את כל פרטי עבודת הצביעה, בציון לוחות זמנים, ציינו פיצוי בגין אי עמידה בלוחות זמנים וגרימת נזק בזמן העבודה, ציינו אם העבודה כוללת את ניקוי הבית בפוליש בסיומה. ציינו בחוזה את מספר השנים שהקבלן נותן אחריות על העבודה וציינו איזה סוג של אחריות, אם זה נזקי רטיבות קילופי צבע, עובש וכדו'. סכמו את המחיר ומועד תשלום עבור העבודה, אל תשלמו הכל בהתחלה, השאירו תשלום בסיום העבודה לאחר שבדקתם שהעבודה נעשתה בהתאם לשביעות רצונכם.

כמה יעלה לנו צביעת הדירה?

מחיר צביעת דירת 4 חדרים תעלה לנו בסביבות   3,800 ש"ח  ל – 4,500 ₪, מחיר דירת 3 חדרים המחיר מתחיל מ 2,900 ש"ח ל 3,500 ₪, צביעת מטבח יעלה לנו בין 600 ש"ח עד 1,000 ₪, חדר אחד יעלה לנו בין 800 ש"ח ל  – 900 ₪, צביעת אמבטיה יעלה בערך בין 700 ש"ח ל 1,400 ₪, אם הדירה שלכם יותר גדולה לדוגמא דירת 5 חדרים, צביעת דירה תעלה לכם בערך 5,000 ₪.

מה משפיע על מחיר הצביעה?

ישנם כמה דברים המשפיעים על מחיר צביעת הדירה, מיקום הדירה, אם הדירה נמצאת במרחק רחוק מהקבלן שהזמנתם דרכו את העבודה הוא יגבה על זה מחיר קצת יותר גבוה, גודל הדירה, ככל שהדירה יותר גדולה ומספר החדרים יותר גדול, המחיר הוא יותר גבוה, עלות הצבע עולה בהתאם לגודל התקרה ומספר החדרים, האם צובעים את התקרות? לא בכל עבודת צביעה התקרה כלולה במחיר, לכן תוספת צביעת התקרה מייקר את המחיר,  אם התקרות גבוהות זה מחייב הערכות מיוחדת לצביעת דירה כזאת וזה מייקר את המחיר, מה מצב הדירה? אם הקירות מלאות עובש פטריות ונזילות עבודות תיקון מורכבות ייקרו את העבודה, דירה מרוהטת המחיר גבוה בהתאם, ככל שהעבודה פשוטה יותר המחיר הוא בהתאם, כאשר מדובר בתקרה גבוהה משלושה מטרים, מה שמחייב עבודה עם סולם, מחיר העבודה יהיה יקר יותר. שימוש בסוג של חומרי גלם ואיכותם וצורת עבודתם ייקרו אף הן את המחיר לצביעת דירה.

למה חשוב להכין את הדירה לפני צביעה? 

צביעת דירה מאוכלסת היא כוללת רהיטים וציוד רב, הכנת הדירה לצבע תהיה קצת שונה מכיוון שברגע שאנחנו גרים בדירה שאנחנו צובעים אנחנו לא יכולים להכין את כל הדירה יחד לצביעה לדירה שאינה מאוכלסת בזמן הצביעה, מה גם שנצטרך להגן על המון ציוד שקיים בבית, דירה שהיא אינה מאוכלסת הרבה יותר קל להתארגן לפני צבע מכיוון שאין לנו כמעט שציוד שנצטרך להגן עליו מעבר לתריסים דלתות ריצוף, הכנת דירה מאוכלסת לפני צביעה דירה מאוכלסת לפני צבע יש בה רהיטים וציוד רב, לכן הכנתה הרבה יותר מורכבת וזה לוקח זמן רב לכן צריך להתכונן מראש, עלינו לתאם עם הקבלן צביעה מהם השלבים בציעת הבית בכדי למקם את הציוד ולרכז אותו במקום אחד בכדי שלא יגרם לו נזק ולא יפריע למהלך העבודה, עטיפת הריהוט בניילונים כולל המיטות והזזתם למקום אחד, שלא יפריע במהלך הצביעה, הוצאת פריטים שבירים ויקרים. הרמת ציוד מהרצפה כולל שטיחים ואריזתם, כיסוי דלתות ארונות וארוניות ומנורות, עטיפה בניילון נצמד כולל סלוטייפ בכדי שלא יתלכלכו מאבק, ונטיפי צבע. הכנת דירה לפני צביעה היא אומנם משימה שלוקחת הרבה זמן אבל היא משתלמת בסופו של דבר וממזערת לנו נזקים שעלולים לגרום לרכוש שלנו.

שלבי עבודת הצבע

בשלב הראשון קבלן מקצועי מכין את שטח הדירה לפני צביעת הדירה, פריסת נילוניים, או בדים או קרטונים על הרצפה, אם סגרתם עם הקבלן צביעה שכיסוי הריהוט הוא עליו וכלול במחיר, אז אחד השלבים הראשונים שהקבלן יעשה, הוא ירכז את כל הריהוט כולל השקעים משקופים דלתות, עד כמה שניתן בפינה אחת של הבית ויתחיל עם שאר הבית בצביעה, אחד השלבים החשובים להכין את חלל הבית כמו שצריך לפני צביעה, מכיוון שזה ישפיע על התוצאה הסופית של עבודתו שתהיה צביעה יפה, נקיה ומדויקת. השלב השני הקבלן מכין את תשתית הקירות, ניקיון הקירות, הורדת אלמנטים כמו מסמרים ודבקים כולל ציפויים שונים, בעזרת מטלית לחה וגירוד עם שפכטל, ישנם סוגים שונים של שפכטל, יישור הקירות, מילוי וסתימת חורים עם שפכטל וחומרים מתאימים, אך המומלץ והיעיל ביותר הוא שפכטל אמריקאי, השפכטל האמריקאי אינו דורש הכנה מוקדמת או ערבוב וניתן ליישם אותו בקלות על הקיר. את התחלת העבודה בצבע יתחיל הקבלן לעשות בתקרות כמובן אם זה סוכם בחוזה שהצביעה כוללת את התקרות, לאחר שהתקרות יבשות, יעבור הקבלן לצביעת הקירות וזה כמובן לאחר שהקירות מוכנים לצביעה, את הקירות מורחים בצבע יסוד בשלב הראשוני, לאחר שצבע היסוד התייבש, הקבלן מתחיל בצביעת הקירות בהתאם לצבע שנבחר, כולל  פאנלים ומשקופים. בסיום הצביעה לאחר שהתקרות התייבשו מוריד הקבלן את כל הניילונים ומתחיל בפינישים אחרונים, ניקוי עם מטלית לחה בכל האזורים שטפטף עליהם צבע.

אם החלטתם לצבוע את הבית לבד, הנה לכם כמה טיפים לצביעה עצמית

החלטתם לצבוע את הבית לבד בכדי לחסוך כסף, תחשבו טוב זה לא תמיד משתלם, לפני שאתם בוחרים בצביעה הדירה בעצמכם, זה לא פשוט כמו שזה נראה אבל אם בכל זאת החלטתם לעשות זאת לבד, אספנו לכם כמה טיפים. צביעת בית היא אומנם נראית פשוטה, אך משימה זו היא לא הכי קלה, במיוחד כשרוצים שהעבודה תצא נקייה ומדויקת ותחזיק המון לטווח הארוך, במיוחד אם הקירות הם במצב לא הכי טוב ויש רטיבות ועובש בכל פינה, ששם תהליך הצביעה הוא הרבה יותר מורכב ומקצועי, ולא תמיד אפשר לעשות זאת לבד, כשאתם צובעים לבד הדבר הראשון שתצטרכו להבין מה אתם צובעים? אם זה קירות משקופים, מתכות, חדר אמבטיה, תקרה, קירות, לכל אחד מאלה יש צבעים מותאמים לכן כשאתם ניגשים לקנות צבע הסבירו את עצמכם טוב בחנות מה אתם רוצים לצבוע, וכן מה הגודל או מספר האלמנטים, לפני תחילת כל צבע יש למרוח צבע יסוד שהוא למעשה הצבע המקשר בין האלמנט עצמו לצבע, בנוסף לפני תחילת כל צביעה יש לנקות את הקירות התקרות האלמנטים השונים לגרד ומלא חורים עם שפכטל אמריקאי ורק לאחריו למרוח צבע יסוד, לצביעת הקירות תצטרכו צבע יסוד וצבע אקרילי, לצביעת התקרה תצטרכו צבע סיד שנחשב יחסית "נושם",  צבע נושם סופג מינימום לחות, לצביעת חדר האמבטיה, חדר האמבטיה הוא החדר עם כמות המים והלחות הגבוהה ביותר בבית וזה מה שגורם להתפתחות עובש, פטריות והתקלפות הצבע באמבטיה משתמשים בצבע מיוחד שמטרתו נושם המונע פטריות ועובש על גבי הקירות,  הצבע מיועד במיוחד לחללים לחים ורטובים, חדר האמבטיה הלחות והרטיבות נשארת בחדר זה המון זמן,  לכן הצביעה בחדר זה חייבת להיות עם צבעים המתאימים לחדר האמבטיה.

איך יודעים כמה צבע יידרש לצביעת הדירה?

בכדי לא להיתקע עם פחות צבע או יותר צבע עלינו למדוד קודם לכן את גובה הקיר ולהכפיל אותו באורך, קיבלתם את פני שטח הקיר, חשוב לצבוע את כל הקירות באותו מיכל צבע בכדי שיהיה צבע אחיד, חברו את שטחי הפנים של הקירות והחסירו את שטחי הפנים של הדלתות והחלונות ברוב המקרים מורחים 2 שכבות צבע,  לכן הכפילו בשניים והוסיפו את 20 אחוז למקרה שתצטרכו עוד קצת,  כדי לחשב כמה מיכלים של צבע אתם צריכים, חלקו את שטח הקיר בכושר הכיסוי ותקבלו את הכמות הדרושה בליטרים זה לא כזה מסובך,

הכינו את הכלים הדרושים

לפני שאתם יוצאים לחנות כדי לקנות את הציוד, הכינו רשימת קניות, כשצובעים את הבית לבד, כלים מתאימים הם הבסיס לצביעה נכונה ויפה של הבית בגימור נקי, כמו רולר, מוט לרולר, שפכטל למילוי חורים וסדקים, מברשות נילונים לכיסוי חפצים, קרטונים, נייר שיוף, בדקו עם המוכר לאיזה עוד כלים תידרשו לקנות בהתאם לפרויקט הצביעה שלכם, בכדי שיהיה לכם הכלב המלך הצביעה מבלי להתרוצץ ולקנות דברים שחסרים מה שיפריע לכם באמצע העבודה ויגזול ממכם זמן. חשוב לבדוק לאילו כלים אתם זקוקים על מנת להשלים את העבודה ולהכין אותם בשלב מוקדם כך שתעבדו באופן יעיל בלי לבזבז זמן. ערבבו את פחיות הצבע הקטנות בדלי אחד גדול, את התחלת הצביעה עושים תמיד סביב הפינות והמשקופים עם מברשת, את שאר הקיר צובעים עם הרולר, צריך לדעת איך להשתמש נכון ברולר, התחילו בפינה אחת וגלגלו את הרולר כל הדרך עד לקצה השני של הקיר השתדלו לצבוע מבלי להשאיר סימנים, אם בחרתם להשתמש ברולר לצביעה, עשו זאת כמובן אחרי שעשיתם צביעת פינות, עבדו בתנועות אחידות ועם כמות שווה של צבע, צבעים לא מיומנים נוטים להעמיס כמויות צבע אדירות על המברשת וזה כדי לסיים את העבודה מהר, נסו לשמור על כמות אחידה של צבע בכל טבילה במברשת, והימנעו מהעמסת יתר שתגרום לנזילת צבע, השתדלו לא להשאיר סימנים ולצבוע נכון. אם אתם משתמשים במגש צבע או בדלי, ברגע שאתם מכניסים את הרולר לצבע הספיגו את הרולר בצבע בכדי שהוא לא יטפטף, עבדו עם הצבע לפי הוראות יצרן לאחר שהשלמנו שכבה ראשונה וחיכינו מספיק זמן שיתייבש בין השכבות, נעבור לשכבה הבאה, ואז אפשר לעבור לפיניש האחרון וניקיון.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.

בשלב הפיניש והניקיון הוציאו את כל הניילונים מהדלתות ואת הקרטונים מהרצפות עברו עם מטלית לחה, יש לנקות את טפטופי הצבע מהדלתות אם יש, עם סיום צביעת קירות ופינישים אחרונים הגענו לשלב אחרון נוריד נייר דבק מהפנלים ולבסוף מורידים קרטון מהרצפה. ננקה טיפות צבע בעזרת מטלית רטובה, נשטוף את המברשות. צביעת דירה בקיץ היא הרבה יותר נוחה מבחינת מזג אוויר, אך זו תקופה עמוסה לקבלנים ולכן קצת יותר יקרה, בחורף היתרון שניתן לקבל הנחה יותר משמעותית, אם אתם מרגישים מבולבלים ולא סגורים על עצמכם, מכל ההיצע של צבעים והמרקמים העצום מכל החומר המוצף באתרי האינטרנט, השאירו עכשיו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם בעזרה לכל שאלה שתשאלו. כשאתם מחליטים לצבוע לבד, תזכרו שזו משימה לא קלה אבל אם החלטתם בכל זאת לבצע זאת בעצמכם אל תעשו קיצורי דרך בכדי שתוכלו להגיע לתוצאה מושלמת, אל תתפשרו על כלים,  תקנו כלים טובים ואיכותיים לצביעת הדירה, כולל כל החומרים הדרושים. אל תתחילו בצביעה עד שלא כיסיתן את הציוד כמו שצריך, אל תתחילו בצביעה עד שלא ניקיתם את הקירות ועשיתם את כל התיקונים הנחוצים וסתמתם את כל החורים ושייפתם עד כדי החלקה את הקירות ומרחתם צבע יסוד ואל תתחילו את הצבע עד שחיכיתם את הזמן הדרוש עד לייבוש הצבע, הקפידו לעבוד לפי הכללים וטיפים שכתבנו לכם פה בכדי שכל העבודה הזמן והכסף שהשקעתם לא ילך לפח, שמרו על סדר וניקיון במהלך אורך כל הצביעה. כשחושבים על צביעת הבית תמיד עולה השאלה האם לצבוע את הבית/הדירה בעצמכם לבד ולחסוך בעלויות? או האם לצבוע את הבית/דירה על ידי בעל מקצוע מקצועי? לפעמים אם אתם משווים אחד מול השני, זה לא תמיד יוצא כזה משתלם מבחינת העלויות, כי בכל זאת אנחנו צריכים לרוץ לקנות את הציוד ולעבוד קשה ואולי פספסנו משהו בתהליך ואולי זה לא יצא הכי טוב, לכן לא תמיד זה משתלם, חשבו על זה טוב לפני שאתם מחליטים להזמנת קבלן צבע מומחי ומקצועי, כל שתהיו מוכנים יותר לפרויקט צביעת הדירה, כך תוכלו לעבור את התקופה הזאת בבטיחות יעילות ומקצועיות, עם כמה שפחות אי הבנות ובעיות, צביעת דירה  היא עבודה מורכבת, לכן חשוב להגיע כמה שיותר מוכנים ולבחור את בעלי המקצוע הנכונים, כנסו לאתר קבלנים 10 שם ניתן להתייעץ עם המומחים שיעזרו לכם לעבור את הצביעה בהצלחה.

עוד קצת על צביעת בית….

צביעת הבית  – שינוי קל שידרוג משמעותי חושבים לסייד את הבית?

חושבים לעשות זאת בעצמכם, או יותר גרוע לבקש מהשכן המתבגר שגר ממול שיעשה זאת במחשבה שאתם

חוסכים זמן וכסף? 

אל תעשו זאת! אמנם סיוד וצביעת הבית זה כנראה השדרוג הכי קל לביצוע שרוצים לעשות שינוי

או לשפר את מראהו. עם זאת, גם בתהליך זה רצוי לבחור איש מקצוע קבלן מומלץ שיודע מה הוא עושה.

לחצו כאן! להשארת פרטים ונחזור אליכים בהקדם כמו כל דבר, גם צבע הקירות של ביתנו מתבלה

באופן טבעי עם השנים, מצהיב, מתקלף, וכמובן אל לשכוח את הנזקים שאנו עושים לקירות,

עם תליית תמונות, שפשוף רהיטים, בעלי חיים שנוטים לקפוץ וללכלך, או לשרוט ולקלף.

בניגוד למה שהנכם חושבים, את הנזקים אי אפשר להסתיר עם קניית צבע ומברשת,

ואולי אף פעולה זו תחמיר את המצב הוויזואלי של הקירות, צביעה וסיוד הקיר זה טכניקה, זה ניסיון,

וזה מיועד לבעלי מקצוע! זה דורש עבודה נקייה ומסודרת עם שפכטל, סתימת החורים שצברנו עם השנים,

הסרת העובש מהקירות, וכמובן טכניקת צביעה שתהייה אחידה ויפה ולא תצוגה מגושמת של צביעה

לא אחידה. בנוסף, אם שקלתם לעשות משהו קצת יותר מורכב מהרגיל,

כמו שילובי צבע, או שימוש בטיח, ודאי שצריך לכך מומחה, ואל נא לשכוח,

שעל הקירות יש גם מכסים ושקעים שיש לדעת איך לגשת אליהם מבלי לטפטף עליהם טיפות צבע,

או במקרה יותר מסוכן לפרקם מבלי הידע הנדרש.

אז מה בעצם אתם צריכים לעשות? פשוט!

אתם צריכים להחליט על הצבע החדש לקירות, שינוי מרענן, או חידוש הישן,

ואז להיכנס ל-קבלנים 10, לעשות השוואת מחירים, להתייעץ עם מומחים,

ולבחור את הקבלן אתו אתם מעוניינים לעבוד.

צביעת הבית תיתן לכם הרגשה של התחדשות, של אסתטיות, ושל שיפור מראה הבית בכללי, והקבלן?

ידאג שזה ייעשה באופן מקצועי ויפה, עם גימור מדויק, תוך הגנה על שאר הרהיטים בבית מלהתלכלך.

אז אתם מוכנים להתחדש?

חשוב לדעת שקבלנים מומלצים בפריסה ארצית

באתר קבלנים10 תוכל להנות ממגוון רחב של אנשי מקצוע

בכל תחומי הבנייה והשיפוצים.

אנו עובדים עם קבלנים מקצועיים ומנוסים הרשומים בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון

בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום.

אז אם הנכם מעוניינים למצוא קבלן מומחה,

פשוט לחצו כאן, השאירו לנו פרטים ואנו נשוב אליכם במהרה

עם כל המידע והפרטים להם אתם זקוקים

והצעות מחיר.

בכבוד רב הנהלת אתר קבלנים מומלצים 

צפון סניף "קבלנים מומלצים"

מרכז סניף "קבלנים מומלצים"

דרום סניף "קבלנים מומלצים"

לבדיקת רישיון קבלן תקין ובתוקף יש ללחוץ כאן על הקישור 

הגשת תלונה על קבלן

קבלנים מומלצים מאפשרים את השירות

זה מאפשר להגיש תלונה רשמית על קבלן רשום,

בנושאים הנדסיים טכניים או בנושאי הפרת חוזים.

הגשת תלונה על קבלן לחץ כאן 

לכול שאלה או בעיה אנחנו כאן בשרות הלקוחות  של אתר קבלנים מומלצים ממתינים באדיבות  לתת שרות 

שיתוף לחברים

אינסטלציה

אינסטלציה

המדריך לעבודות אינסטלציה עבודות אינסטלציה הן בין העבודות הרגישות, המורכבות והחשובות ביותר כאשר משפצים דירה או בונים דירה חדשה, עבודות אינסטלציה הם חלק בלתי נפרד כשנכנסים לפרויקט של שיפוצים ותחזוקת מבנה, אם החלטתם לשפץ את הבית, או לשפץ רק את המטבח האמבטיה וחדר השירותים, תצטרכו לעבור את השלב הזה של עבודות האינסטלציה ע"י קבלן אינסטלציה מומחה מקצועי ואמין, עבודת אינסטלציה

קרא עוד »
קבלנים מומלצים

רישיון קבלן ב59 ימים היחידה לרישום קבלנים

מהו קבלן רשום (מורשה)? קבלן רשום הוא קבלן אשר נרשם בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, הוא קבלן שעבר אתכל התהליך הבירוקרטי הנדרש ממנו, על המקצועיות שלו וההתמחות שלו ובהתאם לסיווג שנקבע לו,הוא קיבל ממשרד הבינוי והשיכון רישיון קבלן מורשה, קבלן מורשה הוא קבלן רשום והוא חייבלהיות מקצועי, קבלן מורשה הוא בעל תואר, עבר הכשרות ומבחנים על פי הקריטריונים של

קרא עוד »

להזמין אינסטלטור

להזמין אינסטלטור לבעיות אינסטלציה סתימה בדירת כדאי שתקרא לאינסטלטור העולם נראה טוב ויפה עד שאנחנו שמים לב שהמים בשירותים לא יורדים, חור הניקוז במקלחת עושה קולות משונים, וזה מכה בנו שהסתימה שנוצרה בדרך להראות לנו את אותותיה, וזה לא בדיוק מתאים עכשיו, או באף זמן למען האמת. למזלנו, קבלני אינסטלציה כבר מכירים את האירוע הזה מצוין. מה זה סתימה בביוב

קרא עוד »

קבלנים מומלצים בנתניה

קבלנים מומלצים בנתניה קבלנים מומלצים בנתניה לשיפוץ כללי או תוספת בנייה לבית קיים שיפוצים בבית יכולים לעזור לשפר את המראה הכללי והפונקציונליות של הבית. הם יכולים גם להוות הזדמנות לבעלי בתים להפוך את ביתם לחסכוני יותר באנרגיה ובת קיימא, ובכך עלולים להפחית את חשבונות האנרגיה. אך לפני שמתחילים בפרויקט שיפוץ הבית, חשוב תחילה לחשוב איזה סוג עבודה צריך לעשות, כמה

קרא עוד »
שיפוץ כללי לדירה

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה השלב הראשון תוכנית לשיפוץ דירה שיפוץ דירה בחלק זה, נבדוק מה אתה צריך לדעת לפני שמתחילים לשפץ את הדירה קודם כל, עליך להיות מודע לסיכונים הבטיחותיים והבריאותיים הכרוכים בשיפוץ דירה זאת הסיבה שצריך לעשות שיפוצים רק על ידי בעל מקצועה איכותי זכרו שאתם הולכים לעבוד עם חומרים שעלולים לשחרר חלקיקים מזיקים לאוויר או אפילו לשחרר אדים רעילים שעלולים

קרא עוד »
כיצד בוחרים קבלן שיפוצים?

עבודות אינסטלציה

המדריך לעבודות אינסטלציה הן בין העבודות הרגישות, המורכבות והחשובות ביותר כאשר משפצים דירה או בונים דירה חדשה, עבודות אינסטלציה הם חלק בלתי נפרד כשנכנסים לפרויקט של שיפוצים ותחזוקת מבנה, אם החלטתם לשפץ את הבית, או לשפץ רק את המטבח האמבטיה וחדר השירותים, תצטרכו לעבור את השלב הזה של עבודות האינסטלציה ע"י קבלן אינסטלציה מומחה מקצועי ואמין, עבודת אינסטלציה לא נכונה

קרא עוד »

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

[ditty_news_ticker id="715"]
sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

קבל הצעת מחיר מקבלן מומלץ תוך 48 שעות,
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן