פרגולות- כמה חיכינו לקיץ כדי לשבת בסטייל בצל

פרגולות- כמה חיכינו לקיץ כדי לשבת בסטייל בצל

 

הקיץ מגיע ואיתו השמש החמה והחזקה שאנו הישראלים כה אוהבים, כמובן בשילוב של מזגן פה ושם, ועם הרבה הרבה קרם הגנה. אבל, אחרי שנה שישבנו לבד בבית, אנחנו רוצים לצאת, אנחנו רוצים פיקניקים, אנחנו רוצים לארח את החברים, את המשפחה, ואנחנו גם רוצים לראות את הילדים והנכדים נהנים להם להתרוצץ אצלינו בחצר. ולכן הדבר המושלם עבורנו הוא הדק והפרגולה. הרי אנחנו לא באמת רוצים לשבת בשמש היוקדת, אבל אנחנו רוצים להנות ממנה ממקום נעים ומוצל, ואם הוא גם להיות מעוצב ואסתטי מה טוב.

אז עכשיו זה בדיוק הזמן המתאים למצוא קבלן פרגולות מקצועי ומנוסה שיבנה לנו בחצר את הפרגולה המושלמת עבור ימי הקיץ הבאים.

אתר קבלנים10 מציע לכם את מיטב הקבלנים בתחום הבנייה והשיפוצים, הכוללים גם את קבלני הפרגולות הטובים בארץ, מצפון ועד דרום.

מה צריך לדעת על פרגולות ודקים?

בימינו קיימים חומרים רבים לבניית פרגולות ודקים, כגון במבוק, אקליפטוס, אגוז ועוד. אך ההבדלים המשמעותיים בין סוגי העץ הם במחיר. כל עץ הוא בעל איכויות שונות. בישראל השימוש הרב ביותר לבניית הפרגולה נעשה בעץ האורן, הסיבה לכך מכיוון שהוא מאוד נוח ומתאים למזג האוויר הישראלי והוא גם מאוד יפה מבחינה ויזואלית, אך החיסרון שלו הוא שלעץ יש נטייה להתבלות בחום הקשוח שלנו ולכן דורש תחזוקה קלה כמו שימון וצביעה.

אך אם הנך מעוניין בתחזוקה מינימלית, הרי שכיום יש גם את האפשרות לבניית פרגולה מחומרים סינתטיים, אשר הן בעלות עמידות גבוהה יותר מפרגולות מעץ.

שמדובר בדקים, ההבדל בין מחיר והתחזוקה, בדיוק כמו הפרגולה, כרוך בחומר בו נבנה הדק, אך כיום אפשר גם לבנות דק סינתטי במראה עץ טבעי.

לגבי איזה חומר הוא בעלות נמוכה יותר, אין לכך תשובה חד משמעית. בעיקרון, דק סינתטי יכול להיות בעלות גבוהה יותר משל עץ, אך גם יכולה להיות בעלות נמוכה יותר, השאלה היא באיזה סוג עץ מדובר.

מה הכי חשוב? בטיחות!!

אתם רוצים להנות מהפרגולה החדשה או מהדק החדש, לכן אין מקום לקיצורי דרך או עיגולי פינות. בטיחות לפני הכול. קבלן פרגולות מנוסה ומקצועי יבנה לכם לא רק את הפרגולה היפה שרציתם אלא גם יעבוד ויפעל על פי נהלי בטיחות, שתוכלו אתם והילדים להנות מהפרגולה בכיף ובבטיחות.

אם הנכם מעוניינים למצוא מומחה מומלץ לבניית פרגולות ודקים באזור שלכם, לחצו כאן והשאירו לנו פרטים, ואנו נשוב אליכם במהרה עם רשימת הקבלנים המומלצים ביותר.

"קבלנים מומלצים" סניף צפון

"קבלנים מומלצים" סניף מרכז

"קבלנים מומלצים" סניף דרום

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן