עיצוב ואדריכלות

אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים"

עיצוב פנים זאת מסורת מומחיות ודרך חיים  חובה להכיר את המעצב וליראות את תיק העבודות  בשטח. עיצוב פנים הוא תחום התמחות באדריכלות העוסק בתכנון ובשינוי חללים פנימיים במבנים. אצלנו ברשת 

"קבלנים מומלצים " שמים דגש ומכבדים את המקצוע. 

 מקצוע זה התפתח מתחום האדריכלות, ועד המאה ה-20 היה מדובר במקצוע אחד. 

 אבל אנחנו ברשת "קבלנים מומלצים" לוקחים את זה למחוזות חדשים עם צוות מעצבים ואדריכלים מהמובילים בארץ.

שלא כמו באדריכלות, עיצוב פנים אינו עוסק בתכנון של מבנים שלמים, אבל אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים" ניתן להזמין גם אדריכלים וקבלנים שעוסקים בקונסטרוקציות ובהקשרים אורבאניים, מעצבים אחראיים על תכנון חללים פנימיים לפרטי פרטים. עיצוב הפנים מתייחס לצורכי האדם (הלקוח )

בחללים הבנויים, לאחר שאדריכל תיכנן וקבלן מרשת "קבלנים ממומלצים" בונה  בתים פרטיים  או במבני ציבור, המעצב משתלב לאחר מכן ונותן מענה לצרכיו של הלקוח, לדוגמה, מיקום וגודל החדרים השונים בבית, תאורה צבע ועוד צרכים שונים, ויורד עד לפרטי פרטים של הלקוח.

 

אצלנו ברשת ב"קבלנים מומלצים" הלקוח מקבל ליווי צמוד ושרות ברמה מעל כולם, אף על פי שלרוב מעצבי הפנים מחויבים לדרישות הלקוח ניתן למעצב ולאדריכל יכולת עמידה בתקציב רק לאחר הבנת וצרכיו של הלקוח, נכנסת  יכולת הביטוי האמנותית של המעצב ומוסיפה צורה על ידי סגנונו האישי  לאחר שגרם ללקוח להבין את הקוויים שמנחים אותו  בעיצובים .

מעצבי פנים אשר עובדים עם רשת "קבלנים מומלצים נחשבים לאמנים בתחום העיצוב, עיצובים יוצאי דופן, בהם ניתן ביטוי מקסימלי לתפיסות מרחב החוץ והפנים .

אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים" תקבלו ליווי צמוד, חמימות אנושית וחשיבה פונקציונאלית ויצירתית לשכלול חומרים ותהליכים תעשייתיים ולשיפור ניכר וחיסכון כספי רב באמצעות העיצוב והאדריכלות  ובצורותיו.

ברשת "קבלנים מומלצים" נדרשים המעצבים והאדריכלים להתמצא בתחומים רבים הקשורים לעיצוב ובנייה  לרבות חומרים, נגרות, תאורה, חשמל, ריהוט, צבע, טקסטיל, מיזוג אויר, אינסטלציה ובתים חכמים, תכוניות עבודה ועמידה בלוחות זמנים ללא פשרות ועבודה בתקנים מחמירים  ועוד. חובה להיזהר ולדעת מי האדריכל והמעצב שמלווה אותך בפרוייקט חייך.

***בישראל, אין מגבלות רישוי על העיסוק בעיצוב פנים וכל אדם רשאי להציג את עצמו כ"מעצב פנים". 

אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים"כולם בעלי תואר בעיצוב מהמוסדות המובילים בארץ ובעולם 

  

 

ברשת "קבלנים מומלצים" ניתן להזמין את המעצבים המובילים בתחום שמתמחים בשילוב הפנג שווי.

פנג שווי היא שיטה סינית עתיקה לארגון חפצים ומבנים על מנת להגיע להרמוניה עם הטבע – שיטה שעמדה בבסיס הדת הטאואיסטית.

מאז ועד היום הפך המושג למטבע לשון נפוצה בפי מעצבי פנים, מתכננים ואדריכלים רבים ברחבי העולם המשלבים את עקרונות השיטה בתוכנותיהם ואצלנו ברשת "קבלנים מומלצים"  זאת דרך חיים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכול זמן ובכול מקום בארץ ליווי אישי ומקצועי עם מייטב המעצבים והאדריכלים.

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

פנה אלינו

Call Now Button
דילוג לתוכן