עבודות חשמל

רשת "קבלנים מומלצים"  לוקחת את עבודות החשמל במלוא הרצינות. חשמל זה לא  משחק של ניסוי וטעיה, חשמל זה סכנת חיים, לא פעם קרה אסון בארץ ובעולם כאשר הזמינו אדם אשר חשב שהוא חשמלאי ואם זאת הציעה מחיר זול עבור העבודה ולא היה מוסמך ולאחר מכן קרה נזק רציני בבית או שרפה וחלילה אף מוות.

לחצו כאן! להשארת פרטים ונחזור אליכים בהקדם

אצלנו ברשת "קבלנים  מומלצים" קבלני החשמל והחשמלאים הם מוסמכים  וחלק מהם גם  מהנדסאי חשמל. אנחנו ברשת "קבלנים מומלצים" מספקים שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים, למפעלים ותאגידים.

ברשותנו מגוון רחב של שירותים ובכל קנה מידה, פריסת השרות שלנו הוא כלל ארצי וכולל בתוכו עבודות חשמל מכל הסוגים איתור נזקי חשמל ותיקון קצרים במערכות חשמל גם במתח גבוה.

אנו מציעים פתרון בעיות עומס חשמל גם בבתים וגם במפעלים, חידוש ובניית לוחות חשמל, הגדלה לחיבור תלת פאזי גם בבתים פרטיים, תכנון וביצוע פרויקטים בחשמל עוד בשלב תכנון אדריכלי לעסקים ופרטיים, התקנת גופי תאורה, וכל זאת במחירים מצוינים ללקוחות, גם בקניית גופי התאורה עיצוב תאורה ועוד השתלבות בזמן תחילת הפרויקט.

אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים" העבודה נעשית במקצועיות ללא פשרות על ידי קבלני חשמל מוסמכים ורשומים ברשם הקבלנים ובאיגוד הקבלנים, השירות האמינות והבטיחות, ובהתאם לתוכניות האדריכלים ומהנדסי החשמל. אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים" מפנים  חשמלאים מוסמכים המציעים את שירותיהם 24 שעות ביממה עבור בתים, משרדים, מוסדות תעשייתיים. השירותים ניתנים בכל הארץ.

אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים נותנים סיוע במקרי חירום. השירות שלנו ברמה מעל כולם עם מעל ל- 45.000 לקוחות מרוצים. אצלנו המקצועיות חשובה ביותר והשירות אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים" החשמלאים מוסמכים אמינים ומחירים נוחים,  אז אתם מוזמנים להנות מהשרות של רשת "קבלנים מומלצים".

לקבלת הצעת מחיר עבור עבודות חשמל, אתם מוזמנים למלא פרטים בטופס ולשלוח לנו, אנו נחזור אליכם תוך 48 שעות.

לחץ כאן להשארת פרטים

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

נשוב אליכם במהרה עם כל המידע הנדרש

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button
דילוג לתוכן