עבודות אינסטלציה

כיצד בוחרים קבלן שיפוצים?

עבודות אינסטלציה

המדריך לעבודות אינסטלציה

הן בין העבודות הרגישות, המורכבות והחשובות ביותר כאשר משפצים דירה או בונים דירה חדשה, עבודות אינסטלציה הם חלק בלתי נפרד כשנכנסים לפרויקט של שיפוצים ותחזוקת מבנה, אם החלטתם לשפץ את הבית, או לשפץ רק את המטבח האמבטיה וחדר השירותים, תצטרכו לעבור את השלב הזה של עבודות האינסטלציה ע"י קבלן אינסטלציה מומחה מקצועי ואמין, עבודת אינסטלציה לא נכונה ולא מקצועית יכולה לגרום לכם בטווח הרחוק נזקים רבים, בזבוז זמן נוסף וכסף, בכדי שלא תגיעו למצב הזה, כדי לקרוא קצת אינפורמציה בנושא לדעת להיות מוכנים קצת לפני. כל מערכת האינסטלציה היא תחום חשוב מאוד לחיים נורמליים ותקינים, דמינו את עצמכם להיות בלי מים זה כמו להיות בלי חשמל, בעיות במערכת האינסטלציה קורות לעיתים כתוצאה מנזילות, פיצוץ צנרת, חלודה ופסולת חשוב לשמור על תחזוקה שוטפת על מנת למנוע בעיות לטווח הארוך במערכת האינסטלציה ולחסוך זמן וכסף, הכירו את הצנרת הביתית שלכם, בואו ללמוד להבין איך בוחרים בצנרת מתאימה מה ההבדלים בין סוגי הצנרות, איך בוחרים בצנרת מתאימה ולמה צריך להתייחס ולשים לב בשלבי התקנת מערכת האינסטלציה.

מה ההבדלים בין סוגי הצנרות

עבודות האינסטלציה מתחילות כבר בשלב התכנון האדריכלי הם חלק בלתי נפרד מתוכנית הבניה המאושרת על ידי וועדת תכנון ובניה המקומי, התוכנית מתייחסת לסוג הצנרת שיותקן במבנה לבין למערכת המים הנקיים הזורמים בה ולמערכת הביוב והניקוז. קבלן האינסטלציה עובד בהתאם לתוכנית, התוכנית תוכננה ע"י מהנדס מים, ובשטח תתבצע על ידי קבלן אינסטלציה וזה כמובן לאחר קבלת האישורים המתאימים, קבלן אינסטלציה אחראי לעבוד לפי התוכנית המלאה על פי כל הסטנדרטים שנקבעו תוך עמידה בתקנים. נזקים במערכות האינסטלציה לא תמיד נראות לעין, ישנם כאלה שמתגלות וישנם נזקים שלא תמיד רואים אותם באותו רגע שזה קורה אלה בטווח הארוך והנזקים עלולים להיות חמורים יותר,  התוכנית כוללת התאמות בין היקף השימוש הצפוי וכמות המשתמשים לאופי המערכת, התוכנית מפרטת את  נקודות המים והניקוז, ולאחר מכן יש  התקנת הכלים הסניטריים לרבות ברזים, אסלות, ניאגרות והתקנים נוספים. התוכנית שנכתבת ונחתמת באמצעות מהנדס מים רשום תבוא לידי ביטוי ויישום וזוהי למעשה עבודת  קבלן האינסטלציה לאחר קבלת האישורים המתאימים, כאשר באחריותו של קבלן האינסטלציה זה לקיים את התוכנית במלואה על פי הסטנדרטים שנקבעו ותוך עמידה בתקן מורשה. חשוב לשים לב, לא כל שרברב המוסמך בפתיחת סתימה הוא קבלן אינסטלציה, אלה אינסטלטור מוסמך,

כמה טיפים איך מוצאים קבלנים מובילים בישראל מרשת קבלנים

על מנת להתקין תשתית ומערכות מים בדירה חדשה או מבנה, או בתהליך שיפוץ, נדרש קבלן אינסטלציה רשום ומקצועי, בעל ניסיון והסמכה רק הוא מורשה לבצע את העבודות הנ"ל בהתאם לתוכנית הנדסית. במערכות האינסטלציה ישנם המון טעויות ומפגעים שלא תמיד ניתן יהיה לראות באופן המיידי אלה בטווח הארוך ותוצאותיהם יכולות להיות מאוד הרסניות ויקרות לטיפול. עבודה של קבלן לא מקצועי ושימוש בחומרים לא איכותיים, צנרת שאינה מתאימה, חיבורים לא נכונים, מערכות הובלת מים וניקוז שאינן מותקנות כראוי, יביאו בעתיד לנזקים כמו ריבוי סתימות, פיצוצים בצינור, נזילות, פגיעה בתשתיות של הדירה, נזקים בדירה ובדירות מעל או מתחת  לטווח הרחוק מה שיגרום לעוגמת נפש בזבוז זמן וכסף. בכדי להימנע מכל הבלגן הזה חשוב לעבוד עם קבלן אינסטלציה רשום מוסמך מקצועי ואמין ובעל ניסיון, באתר קבלנים 10 תוכלו למצוא רשימה של קבלנים  אינסטלציה רשומים מומחים שנבחרו ע"י חוות דעת של לקוחות, או השאירו פרטים עכשיו למציאת קבלן מנוסה ומקצועי.

ממה מורכבת מערכת האינסטלציה?

מערכת הצנרת מספקת מים לבית ועומדת לפני לחץ מתמיד של מים וטמפרטורה גבוהה, בכל בית בניין קיימת מערכת אינסטלציה, מערכת האינסטלציה מורכבת מ 2 דברים, מערכת אחת היא מערכת לתחזוקת המים המתוקים, במערכת זו המים מאוחסנים במכלים של דודי השמש, המים נשמרים בדודי השמש בכדי לשמור על לחץ מים קבוע בבניין, המערכת השנייה היא מערכת הביוב, מערכת הביוב היא מערכת בעלת צינורות תת קרקעים שמטרתה להעביר ולנקז את מי הביוב מחוץ לבניין. מערכת האינסטלציה מורכבת משלושה סוגי צינורות: צינורות פלסטיק –  המשתמשים בהם בכל מערכות האינסטלציה בכדי למנוע חלודה במקרים בהם יש פיצוץ בצינור ניתן להחליפם. צינורות נחושת – מטרתם להזרים מים חמים מדודי שמש לבניין ובחזרה, המשמשים לרוב על מנת להעביר מים חמים. צינורות ברזל – צינורות אלה משתמשים בהם מתחת לאדמה.

איזה סוגי צינורות יש?

מערכת האינסטלציה היא מערכת המופעלת על ידי לחץ מים חזק ולעיתים קרובות יש פיצוצים, ונזילות לכן כיום משתמשים רק בצנרת פלסטיק ולא כפי שהשתמשו לפני שנות ה 90 בצנרת מפלדה, שהפלדה הייתה מחלידה במשך השנים וכתוצאה מכך הצינורות היו נרקבים מה שגרם להמון פיצוצים ונזילות, עד תחילת שנות התשעים הצנרת הייתה מפלדה בדירות ישנות, עוד נוכל לראות היום את הצנרת הזאת, כיום קיימים 2 צינורות, צנרת רב שכבתית, וצנרת המשמשת בצורת צנרת שניתן להשחיל אותה, חשוב לוודא שהקבלן או האינסטלטור עובד עם צינורות בעלי תו תקן, כל קבלן אינסטלציה עובד עם חומרים מסוג אחר כאשר מחליפים צנרת בדירה, הצינורות בארץ עוברים פיקוח ותו תקן, צנרות פלסטיק עם תו תקן הם צנרות טובות יש גם את צנרות ה SP שהם קצת יותר יקרות כשהעבודה מבוצעת על ידי איש מקצוע שיודע את העבודה אז יש שקט להרבה שנים.

סוגי הצנרות הקיימים בשוק

צנרת SP  – הם הנפוצות ביותר עשויות מחומר פלסטי עטוף ברשת אלומיניום, קל מאוד לעבוד עם צנרת ה SP, ההתקנה היא מאוד מהירה וקלה בלי הרבה סיבוכים הצינור גמיש וחזק, אינו צובר אבנית, ניתן להוסיף נקודות מים בקלות, החיסרון של צנרת זו שלא ניתן לנתק נקודת אזור אחד בזמן דליפה אלה ניתוק המים של כל הבית, ככל שמתקינים יותר נקודות, כך עולה קוטר הצינור וכמות הלחץ של המים בעוצמת הברזים תהיה פחותה. צנרת  – PEX  – הנקרא צנרת פסגול, מבין הצינורות גם הנפוצים צנרת פסגול הינה צנרת עשויה פלסטיק, היא צנרת שמותקנת דרך המרכזייה, צנרת PEX נשלפת כאשר מים מגיעים ישירות מהמרכזיה לכל ברז, במידה ויש בעיה בצינור ניתן לשלוף את הצינור מהשרוול ולהחליף אותו ללא צורך בשבירת קירות, הצנרת אינה צוברת אבנית, לא משנה כמה נקודות יהיו בבית עוצמת המים תהיה שווה בכל הברזים, התקנה מהירה, את צינור ה PX  –  לא ניתן להאריך את הצינור במידה וצריך, נדרש כמות גדולה של צנרת הסיכוי לדליפות מים הוא הרבה יותר גבוה. צנרת מגולוונת  –  צינורות פלדה מגולוונים או אבץ נראים עבים וכבדים בעבר הם היו נפוצים, היום בבניה המודרנית קשה לעבוד איתם, הם מחלידים במשך הזמן מה שיכול לגרום לנזק ופיצוץ בצינור, בנוסף גם יכול להיווצר פנימית חלודה שיכול לסתום קווי מים. צינורות נחושת – היו נפוצים בעבר, היתרון של צנרת נחושת שהיא לא תופסת אבנית בתוכה ולא מחלידה, החיסרון של צנרת נחושת הוא שאי אפשר להתקין אותה ולשלוף אותה כמו צנרת פלסטיק. צינור פלדה  – הצינורות עשויים פלדה, החיבורים בין הצינורות ובין אביזרי הקצה מתבצעים על ידי הברגות, הייתה נפוצה בעבר כיום רק בבתים ישנים ניתן לראות את זה.

מה ההבדל בין אינסטלטור לקבלן אינסטלציה?

יש הבדל בין אינסטלטור לבין קבלן אינסטלציה, האינסטלטור הוא בעל מקצוע העוסק בשרברבות, המצב שתרצו להזמין את האינסטלטור הוא כאשר יש לכם ברז דולף בבית, כאשר יש סתימה באמבטיה או באסלה, או כאשר התקלקל המנגנון של הורדת המים בשירותים וכדו'. אלו הן בהחלט עבודות חשובות ומומלץ להזמין אינסטלטור לטיפול בבעיות מסוג זה. האינסטלטור בדרך כלל עובד לבדו או לפחות עם עובד אחד שעוזר לו והוא גם בעל העסק, היתרון הוא שניתן לתאם אתו הכל במהירות מעכשיו לעכשיו ולקבל מענה מהיר לבעיות. בדרך כלל הוא בעל העסק שמביא אתו עובד אחד שניים. לעומת זאת קבלן אינסטלציה רשום, קבלן אינסטלציה הוא אדם בעל מקצוע הרשום בספר הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, קבלן אינסטלציה עובד בהתאם לתוכניות בניה, העיסוק המרכזי של קבלן אינסטלציה הוא בתכנון, ניהול וייעוץ של פרויקטים גדולים יותר  ויש מצבים שהוא עובד מול גורמים שונים בתיאום. קבלן אינסטלציה עובד על פרויקטים כמו התקנת מערכת ביוב, התקנת הצנרות, בניית תשתית לבית חדש, במידה ואתם בונים בית חדש, משפצים בית קיים  יתכן שתזדקקו לשירותיו של קבלן אינסטלציה רשום אמין ומקצועי השאירו את פרטיכם עכשיו וקבלו הצעות מחיר שונות מקבלני אינסטלציה מוסמכים בהתאם לאזור המגורים שלכם ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר.

כיצד למצוא קבלן אינסטלציה רשום שהוא גם אמין ומקצועי

קבלן אינסטלציה רשום ומורשה הוא קבלן שמאושר מטעם משרד הבינוי והשיכון ויש עליו פיקוח נוקשה קבלן מורשה עבר את כל תהליך הבירוקרטיה, המבחנים הסטנדרטים שרשם הקבלנים, קבלן מורשה מבטיח מקצועיות ואמינות, קבלן מורשה מקבל אישורי העסקה לעובדים זרים אישורי העסקה ניתנים, קבלן מקצועי עובד בהתאם לתקנים ולהוראות, בכדי למצוא קבלן אינסטלציה רשום אמין ומקצועי, תחילה נבין שקבלן מורשה הוא קבלן אשר נרשם בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון הוא קבלן שעבר את כל התהליך הבירוקרטי הנדרש ממנו, על המקצועיות שלו וההתמחות שלו ובהתאם לסיווג שנקבע לו, הוא קיבל ממשרד הבינוי והשיכון רישיון קבלן מורשה, קבלן מורשה הוא קבלן רשום והוא חייב, להיות מקצועי, קבלן מורשה הוא בעל תואר, עבר הכשרות ומבחנים על פי הקריטריונים של משרד הבינוי והשיכון, קבלן מורשה רשום יש לו ניסיון בהיקף עבודות גדולות, בכדי להיות קבלנים מורשים נרשמים ברשם הקבלנים, זהו גוף הפועל מטעם משרד הבינוי והשיכון והוא הסמכות היחידה שיכולה להעניק רישיון קבלן לקבלנים העוסקים בעבודת הנדסה ובניה בפנקס הקבלנים. קבלן שרוצה להיות קבלן מורשה רשום, חייב לעמוד בקריטריונים ובתנאים במידה והקבלן לא עומד בתנאים, תהיה אפשרות לדחות לו את הבקשה להירשם בפנקס הקבלנים, הרשם אחראי לנהל את סיווג הכספים המקצועי של הקבלנים הרשומים בפנקס הקבלנים.

טיפים כיצד למצוא קבלן אינסטלציה מקצועי ואמין.

כיצד נמצא קבלן אינסטלציה מומחה? מהם הקריטריונים לבחירת קבלן אינסטלציה? מכל המגוון הרחב שיש בשוק אז איך בכל זאת נמצא קבלן אינסטלציה מומחה ואמין? על מנת שתוכלו לדעת שקבלן האינסטלציה שלכם הוא אכן קבלן אינסטלציה ולא אינסטלטור והאם יש לו תעודות והאם הוא עומד בפני ההתקנים והנהלים, הנה לכם כמה טיפים כיצד למצוא קבלן אינסטלציה מקצועי ואמין.

בקשו לדבר עם הלקוחות של הקבלן המומלץ

בדקו חוות דעת על הקבלן המומלץ.

הראו לקבלן המומלץ ברשימה מסודרת את הרשימה שלכם ודרישותיכם לפרויקט זה.

תוודאו כמה פרויקטים במקביל עובד הקבלן המומלץ

קבעו לוח זמנים.

בקשו הצעת מחיר מ 3 קבלנים מומלצים לפחות ותשוו מחירים.

שבו בפגישה פנים מול פנים.

בדקו אחריות של הקבלן

חתמו על חוזה

מספר דברים חשובים שעליהם יש להקפיד

אל תשלמו בהתחלה את כל העלות, השאירו חלק מסכום התשלום בסיום עבודותיו של הקבלן בכדי להיות בטוחים שהקבלן סיים את עבודותיו בהתאם לשביעות רצונכם.

ישנם מספר דברים חשובים שעליהם יש להקפיד בעת עבודות האינסטלציה בפרויקט שלכם, אך הדבר החשוב ביותר שאליו אתם צריכים לשים לב הוא היצמדות לתוכניות האינסטלציה. בדרך כלל קבלן האינסטלציה יתחיל לעבוד בפרויקט שלכם ממש בצמוד לקבלן השלד כאשר הוא נמצא בקשר רציף עם המהנדס או האדריכל שבחרתם, ההיצמדות לתוכניות המתאר של האינסטלציה אותם הוציא האדריכל או המהנדס הן קריטיות כיוון שאלו הן התוכניות שהוגשו כאשר ביקשנו את היתר הבניה וכל סטייה מהן עלולה להיחשב בתור חריגה מן התוכנית המקורית. בנוסף לכל נקודות המים והשירותים בבית באותן תוכניות, קיימות גם נקודות הממשק של הביוב והמים עם התשתיות העירוניות ולכן חשוב מאוד להקפיד על היצמדות אליהן. היצמדות לתוכניות המתאר שהוציא האדריכל תיתן לנו שקט נפשי בנושאים רבים שעליהם גם יש להקפיד בעת ביצוע עבודות האינסטלציה כמו הכנת הביוב והצנרת, הכנת שוחות ביוב, שיפועים תקינים, חיבור לקווים העירוניים, הכנות למרזבים ועוד. על מנת לוודא כי אכן כל עבודותיו של קבלן האינסטלציה נעשות בצורה הטובה ביותר ועל פי התוכנית מומלץ להעסיק מפקח בניה בפרויקטים בסדר גודל כזה שגם אחראי על תיאום בין בעלי המקצוע השונים אך בעיקר אחראי לוודא כי כל הפעולות באתר מבוצעות  בצורה תקינה כולל עבודות האינסטלציה.

מהם שלבי עבודת קבלן האינסטלציה

בשלב הראשון –  שלב בניית שלד הבניין  – האינסטלטור מכין תשתיות ניקוז ברצפה, מתקין צינורות אוויר וכן ממקם בריכות ושוחות ביוב מחוץ למבנה. השלב השני – שלב התשתיות,  הקבלן מכין את תשתיות האינסטלציה, פריסת הצנרת לאורך הרצפה והקירות, התקנת אינטרפוצים וניקוזים  ואז הכנה להתקנת כלים הסניטרים כמו כיורים אסלות אמבטיות. השלב השלישי  – הוא שלב הגימורים, לאחר סיום עבודות הטיח והריצוף והצבע מתקין הקבלן אינסטלטור את הכלים הסנטרים. רישום בפנקס הקבלנים מהווה גורם משמעותי להתקדמות מקצועית, בעיקר בענפי הבנייה השונים, באתר קבלנים 10 תמצאו יועצים ומלווים שיעזרו לכם להגשים את החלום ולעבור את התהליך עד לקבלת רישיון קבלן מורשה. מה כוללת עבודתו של קבלן אינסטלציה? שירותי תיקונים: איתור נזילות מים, פתיחת סתימות ביוב, תיקון פיצוצי צנרת, איתור נזילות, תחזוקת מערכת האינסטלציה למניעת תקלות. עבודות צנרת מים: החלפת צנרת מים ביתית, הקמת צנרת מים בבניינים חדשים לפי תוכנית, החלפת צנרת מים לבתים משותפים, התקנת משאבות להגברת לחץ מים, החלפת קוויי מים וביוב. ביצוע עבודות אינסטלציה לפי תוכניות הנדסיות: ביצוע תוכניות אינסטלציה לבנייה פרטית, בניינים, מבני מסחר ותעשיה, הנחת קווי מים וביוב, הנחת צנרת לבנייה חדשה.

כלים סניטרים, אסלות כיורים, אמבטיות, ברזים ואלמנטים נוספים.

עבודות ביוב: התקנת וביצוע צנרת מים וביוב, תכנון וביצוע פרויקטים להנחת תשתיות מים וביוב, כולל עבודות חפירה וקידוח בקרקע, ריתוך צנרת ואיטום. שיפוצים: שיפוץ מטבח, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, ניקוזים, ריצוף ואיטום והתקנת כלים סניטרים, אסלות כיורים, אמבטיות, ברזים ואלמנטים נוספים. איך מתחזקים את מערכת האינסטלציה בבית? חשוב מאוד לשמור על תחזוקה שוטפת מערכת האינסטלציה וזה בכדי למנוע בעיות עוד לפני שהם מתפתחות וגורמות לנזקים הרבה יותר גדולים  כמו פיצוצים בצינורות נזילות, ולחסוך בכסף. אחת לתקופה רצוי מאוד להזמין אינסטלטור מומחה ומוסמך ולבצע בדיקה תקופתית, על מנת למנוע מצב של התיישנות הצנרת ומניעת התפתחות חלודה, בדיקת איתור נזילות וניקוי פסולת. אם נתגלה פיצוץ בצינור או נזילה הזמינו אינסטלטור מוסמך או קבלן אינסטלציה מקצועי וטפלו בבעיה באופן מידי, אל תזניחו את הבעיה מה שיכול לגרום לנזק הרבה יותר גדול ובזבוז כסף. בדיקה תקופתית של מסנני ברזים, החלפת מסננים וברזים ישנים מלאים בחלודה. למניעת בעיות של סתימה ופיצוצים בצינור הימנעו מלזרוק לאסלה מגבונים ניירות ופסולת שלא מתאימים לאסלה, מה שיכול לגרום לסתימה ויצריך ממכם להזמין אינסטלטור מקצועי שיטפל בבעיה. חוזה העבודה

מצריך מחויבות מצד הקבלן,

חתימה על חוזה בין בעל הבית לבין קבלן האינסטלציה הוא שלב חשוב כאשר עומדים בפני  החלטה על סיכום עבודה  וזה מצריך מחויבות מצד הקבלן, ציינו את כל הפרטים הקטנים שרצו מהקבלן בעבודת האינסטלציה, קביעת תשלום על פיצויי על נזקים בשעת העבודה. קביעת לוחות זמנים – ציינו מול הקבלן תאריך תחילת עבודה וסיום עבודה. עמידה בלוחות זמנים – ציינו אם יש חריגה ופיגור את סכום הפיצוי אותו תקבלו. עבודה עם אישורים וביטוחים – בדקו שהקבלן שאותו אתם מעסיקים עובד עם כל האישורים והביטוחים.(אם יש לו ביטוחים על העובדים שהוא מעסיק וכדו'). אחריות עבודה של הקבלן – עבודות אינסטלציה, עבודות מורכבות ורגישות ולעיתים יש בעיות לכן קבעו וציינו בחוזה כמה שנים יש לכם אחריות על העבודה של הקבלן. למעשה מומלץ בחום להיזהר מאוד מקבלנים שלא מוכנים לחתום על הסכם המפרט את כל ההתחייבויות שלהם כולל לוחות זמנים התחייבויות לחומרים כמויות ומועדי התשלום, אל תתפשרו גם אם הצעתם נמוכה, אתם לא תרצו שאיזה עובד יפגע בבית שלכם ואז תגלו שלקבלן כלל לא היה ביטוח, אם הצעת המחיר שלהם נמוכה.

השלמת העבודות לפי שביעות רצונכם.

חתימה על חוזה מהווה הוכחה טובה לרצינות של קבלן האינסטלציה ולמחויבות שלו להשלמת העבודות לפי שביעות רצונכם. עבודות אינסטלציה הן עבודות מורכבות הדורשות ידע ומיומנות קבלן אינסטלציה מקצועי  יכול לחסוך לכם הרבה כסף, יבצע את הפרויקט בתכנון קפדני ומקצועי עם החומרים הנכונים והמתאימים, יביא אותכם לתוצאה הטובה בהתאם לשביעות רצונכם, עבודה מקצועית של קבלן אינסטלציה יש לזה השפעה רבה על איכות החיים שלכם. אם העבודה לא תהיה מקצועית לא תהיה לכם מערכת אינסטלציה איכותית. אל תשברו את הראש שלכם לבד, הירשמו עכשיו באתר קבלנים 10 אתר המאגד בתוכו אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים, לקבלת המלצות על קבלני אינסטלציה רשומים ומקצועיים השאירו כאן את הפרטים ונציג יחזור אליכם. עוד קצת על עבודות אינסטלציה… אם זיהיתם סימני רטיבות או נזילה אצלכם בבית, אל תחכו צלצלו עוד היום כי מים יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך, לעודד תופעות של עובש וטחב ולגרום לבעיות רפואיות ומחלות רבות לפגוע בקירות, רצפות ותהליכי איטום ולגרום נזק לשכנים אשר יגרור הוצאות כבדות נוספות ותביעות משפטיות.

לחצו כאן! להשארת פרטים

ככל שאיתור הנזילה יתבצע בשלב מוקדם יותר ובאופן מקצועי יותר כך יגרם נזק קטן יותר וקל יותר לתקן את הנזילה מבלי להרוס תשתיות וקירות, מה שיחסוך אי נעימויות. אנו מתמחים באיתור נזילות מים, בעיות איטום, בידוד ובעיות צנרת. אנו עושים את תהליך הבדיקה עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר במטרה לחסוך לכם זמן וכסף. אנחנו ברשת "קבלנים מומלצים" מובילים בתחום בגלל המקצועיות ושנות ניסיון רבות בתחום.  אנחנו רשת "קבלנים מומלצים" עושים את ההבדל בגלל שירות הלקוחות שלנו, המקצועיות והאמינות שלנו. יש לנו מעל 45.000 לקוחות. לקוחותינו יזכו לשירות לקוחות אישי ומעולה בגלל הזמינות והשרות המלא בכל שעות היממה, בגלל המחיר והחיסכון ממחיר השוק הממוצע, בגלל הציוד  המתקדם ביותר, אצלנו משלמים רק אם מוצאים את הבעיה, ללא מקדמות וללא הפתעות. יש לנו הניסיון וטכנולוגיה המתקדמים ביותר בישראל ללא תחרות ועם אחריות. יכולותיה המתקדמות של רשת "קבלנים מומלצים" נרכשו ונבנו לאורך שנים בהם צברנו קהל לקוחות גדול וידע רב המסייע לנו בכל פרויקט  אינסטלציה בניה ושיפוץ. צוות אנשי המקצוע שלנו  מכירים את כל סוגי התקלות והליקויים בקווי ביוב ומכירים היטב את נקודות התורפה להיווצרות נזילות ודליפות בקירות ובמערכות מים למיניהן. ידע זה מסייע לנו לאתר תקלות במהירות יוצאת דופן וללא גרימת נזק משני לקירות, לרצפה או לסביבה. רשת "קבלנים מומלצים" עובדת מזה שנים רבות עם גורמים גדולים ובינוניים במגזר הציבורי, הפרטי וכלל חברות מים, רשויות מקומיות, ומשרדי ממשלה וכן עם שלל לקוחות במגזר הפרטי, בכל רחבי הארץ. רשת "קבלנים מומלצים" מעניקה שירות בסטנדרטים גבוהים לכל לקוחותיה, ללא קשר לגודל הפרויקט או להיקף העבודה עם הלקוח.

מקפידים על מתן שירות יוצא דופן

אנו מקפידים על מתן שירות יוצא דופן תוך איזון מקסימלי עם תמחור הוגן לכל לקוחותינו. בהזמנת שירות צילום קווי ביוב ואיתור נזילות של רשת "קבלנים מומלצים" תוכלו להיות בטוחים שהנזילה תימצא, התקלה תתוקן וכל זה ללא גרימת נזק משני או הקפי כלשהו לבית, לרחוב, לרצפה או לכל מרכיב אחר בסביבה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל מידע אודות השירותים שלנו ולהתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו סביב האופן בו נוכל לסייע לכם לפתור כל בעיה במערכת הביוב או האינסטלציה. רשת "קבלנים מומלצים" המובילה  משרתת את המגזר הציבורי והמגזר הפרטי עם שירותים מתקדמים בתחום של איתור נזילות וצילום קווי ביוב. אין על הצוות המקצועי של רשת "קבלנים מומלצים", אנחנו מכירים היטב את האתגרים המשמעותיים באיתור נזילות בתוך קירות אטומים או באיתור תקלות ביוב בתוך מערכות ביוב תת קרקעיות ובהתאם לכך הצטיידנו בציוד המתקדם ביותר בתחום ובידע המקצועי העדכני ביותר. לקבלת הצעת מחיר עד 48 שעות ללא התחייבות לאיתור נזילה לשיפוץ או בנייה אנחנו כאן תמיד לתת שרות. אתר שיפוצים קבלנים מומלצים

לחץ כאן להשארת פרטים

חשוב לדעת שקבלנים מומלצים בפריסה ארצית

באתר קבלנים10 תוכל להנות ממגוון רחב של אנשי מקצוע

בכל תחומי הבנייה והשיפוצים.

אנו עובדים עם קבלנים מקצועיים ומנוסים הרשומים בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון

בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום.

אז אם הנכם מעוניינים למצוא קבלן מומחה,

פשוט לחצו כאן, השאירו לנו פרטים ואנו נשוב אליכם במהרה

עם כל המידע והפרטים להם אתם זקוקים

והצעות מחיר.

בכבוד רב הנהלת אתר קבלנים מומלצים 

צפון סניף "קבלנים מומלצים"

מרכז סניף "קבלנים מומלצים"

דרום סניף "קבלנים מומלצים"

לבדיקת רישיון קבלן תקין ובתוקף יש ללחוץ כאן על הקישור 

הגשת תלונה על קבלן

קבלנים מומלצים מאפשרים את השירות

זה מאפשר להגיש תלונה רשמית על קבלן רשום,

בנושאים הנדסיים טכניים או בנושאי הפרת חוזים.

הגשת תלונה על קבלן לחץ כאן 

לכול שאלה או בעיה אנחנו כאן בשרות הלקוחות  של אתר קבלנים מומלצים ממתינים באדיבות  לתת שרות 

שיתוף לחברים

קבלנים מומלצים ברעננה

קבלנים מומלצים ברעננה לשיפוץ ובנייה קבלנים מומלצים ברעננה שיפוץ כללי של בית כרוך בביצוע שיפורים ותיקון בעיות במבני הבית הקיימים. זה קשור בדרך כלל להסרת קירות ישנים החלפת ריצוף, צביעה, עבודות אינסטלציה עבודות חשמל החלפת תשתיות ביוב ושינויים אחרים. מצד שני, תוספת בנייה היא תהליך של הוספת מבנה חדש לקיים כמו הוספת חדרים נוספים או הרחבת חלקים מהבית. שני התהליכים

קרא עוד »

פרגולות ודקים

פרגולות ודקים פרגולות ודקים- הפתרון המושלם והיעיל ביותר לחצר יפה ונעימה, עם תחזוקה פשוטה בית פרטי עם חצר זה דבר נפלא. במיוחד שהמזג אוויר מצוין. אפשר לשבת בחצר עם כוס לימונדה ולארח חברים בכיף, במיוחד לאותם אנשים שפחות אוהבים לארח אנשים בתוך הבית. יחד עם זאת, זה לא מספיק שיש חצר. חצר צריך לטפח ולתחזק. מי לא יצא לו להגיע

קרא עוד »

קבלן שיפוצים בצפון

קבלן שיפוצים איכותי ואמין בצפון אומרים שהאנשים בצפון שונים מאנשי המרכז, שלווים יותר, יודעים להנות מהטבע והנופים המדהימים שמסביבם, או במילים אחרות הרבה הרבה יותר רגועים. אבל גם האנשים הכי רגועים בעולם נהיים קצת פחות שהם קמים בבוקר ואין להם חשמל, או שכל הביוב עולה להם מן המקלחת. אייך מוצאים קבלן שיפוצים איכותי ואמין בצפון זה נורמלי לדאוג לפני שמחפשים

קרא עוד »
שיפוץ משרדים

שיפוצים משרדים חנויות ובתים

שיפוצים משרדים אתר קבלנים מומלצים לשיפוצים משרדים חנויות ובתים מצפון ועד דרום אצלנו שיפוצים למשרדים הם אחד הפרויקטים הנפוצים ביותר עליהם עובדים אדריכלים וחברות בנייה. שיפוצים אלו יכולים להיות משימה לא פשוטה, אך הם נחוצים כדי להתעדכן בטרנדים האחרונים בעיצוב ובטכנולוגיה. אילו סוגי שיפוצים ניתן לבצע בחלל משרדים, כמה עולים שיפוצים אלו, והיתרונות שהם מספקים. שיפוץ משרדים יכול להיות השקעה

קרא עוד »

10 טיפים לשיפוץ אמבטיה

טיפים לשיפוץ אמבטיה תתארו לכם שאתם שוהים בחדר האמבטיה שלכם, חדר אמבטיה המעוצב כאילו נלקח מאיזה תמונה של מגזין, ההרגשה היא כאילו אנחנו נמצאים באיזה נופש בבית מלון יוקרתי, הרגשה של פינוק, חדר אמבטיה מעוצב נקי ואסתטי אשר בנוי בהתאם לצרכים שלנו, יקנה לנו הרגשה טובה במיוחד. מהפך באמבטיה לשדרג אותה בצורה משמעותית אספנו עבורכם טיפים חדר האמבטיה הוא החדר

קרא עוד »
נגרות מטבח מעוצב קבלנים מומלצים ושיפוץ כללי

שיפוץ מטבח

המטבח הוא אחד המקומות החשובים בביתנו,

נכון אנחנו מבשלים בו ומכינים את הארוחות האהובות עלינו,

אבל לפעמים אנחנו גם סתם שוהים בו ומקשקשים עם שאר דיירי הבית,

אפשר אפילו לומר שהמטבח הוא השטח המשותף שלנו,

קרא עוד »

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

[ditty_news_ticker id="715"]
sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

קבל הצעת מחיר מקבלן מומלץ תוך 48 שעות,
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן