להתחדש בסטייל עם מעצבי הפנים הטובים בארץ

העלאת סיווג לקבלן

להתחדש בסטייל עם מעצבי הפנים הטובים בארץ

מעצבי הפנים הטובים בארץ ב"קבלנים מומלצים"

לפעמים מגיעה הרגשה כזו שאנו צריכים שינוי, זה מתחיל לאט, קצת מתבשל לו, אנחנו מסתכלים סביב, לפעמים אפילו עושים ניקיון יסודי וזורקים חצי מהבית ככה כדי לטהר את האנרגיות, ואז זה מכה בנו…אנחנו רוצים לעצב את הבית מחדש! זה לא י אנחנו חייבים, זה כי אנחנו רוצים. רוצים לפנק את עצמנו באנרגיות חדשות ונקיות, להתחדש. אבל בא לנו לעשות זאת בצורה רצינית, בצורה מקצועית. אז אנחנו מחליטים לקחת מעצב/ת פנים. אבל אנחנו קצת חוששים, בכל זאת איך מוצאים מעצב/ת פנים שישדר איתנו על אותו גל? שיבין מי אנחנו ומה העיצוב שאנחנו מחפשים?

באתר קבלנים10 תוכלו למצוא מגוון רחב של מעצבי פנים מקצועיים ומוכשרים, וקבלנים מומלצים ובעלי רקע עשיר בכל תחומי הבנייה והשיפוצים.

אז איך בוחרים את מעצב הפנים?

בעולם עיצוב הפנים קיימים מעצבי פנים רבים ומוכשרים, יחד עם זאת בתחום העיצוב, ובפרט עיצוב פנים, הכרחי למצוא מעצב/ת שמבינים את חוש האסתטיקה של הלקוח ומתחברים אליו. כמובן שצריך להשאיר ראש פתוח לעיצובים מודרניים וחדשניים שאולי אנו קצת לא בטוחים אם זה "אנחנו", אבל בכדי שפרויקט עיצוב הבית/המשרד יצליח ותהיו מרוצים, צריך לשכור את שירותיו של מעצב/ת אשר אתם בחנתם את עבודותיו והתלהבתם.

אז מה עושים?

קודם כל בוחנים את תיק העבודות של מעצב הפנים, ואם מתאפשר אף ללכת ולראות במו עיניכם פרויקטים קודמים.

כמובן שחשוב שגם תהיה לכם כימיה עם מעצב/ת הפנים לכן יש לקבוע פגישה ולהכיר.

רצוי להחליט מראש על תקציב לפרויקט. ככה גם אתם וגם מעצב/ת הפנים יידעו מהם ההגבלות, ואתם תהיו שקטים שלא הולכות להיות הוצאות מטורפות.

דבר חשוב ביותר הוא לעשות הסכם עבודה. כן, למרות שזה פרויקט אתם הולכים להנות ממנו, ואתם סומכים על מעצב/ת הפנים שיעצב לכם את הבית/משרד בדיוק כפי שחלמתם, בכדי למנוע אי נעימויות עתידיות, כדאי שהכול יהיה בכתב, מהתקציב, לתשלום, וכמובן לוח הזמנים והדדליין.

אז הייתם רוצים להכיר ולהתייעץ עם כמה וכמה ממעצבי הפנים הטובים והמומלצים בארץ?

לחצו כאן והשאירו לנו את הפרטים שלכם. אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל המידע כדי שתוכלו להתחיל את הפרויקט שלכם ולהתחדש בכיף

"קבלנים מומלצים" סניף צפון

"קבלנים מומלצים" סניף מרכז

"קבלנים מומלצים" סניף דרום

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן