קרמיקה וריצוף

עבודות ריצוף 

עבודות ריצוף איכותיות בשטחים חיצוניים ופנימיים נעשות באופן אחיד ומבוסס על מידות מדויקות.

לכאורה, נראה כי ריצוף היא פעולה דיי פשוטה, אולי אפילו נראה לנו שגם אנחנו יכולים לרצף בקלות ולהגיע לתוצאה משולמת. אך אם תנסו לבד תגיעו מהר מאוד להבנה שלריצוף מקצועי צריך איש מקצוע.

אנו בקבלנים10 מבינים מהן הדרישות לריצוף איכותי, עמיד, ומדויק ורצינו לשתף אתכם.

ריצוף הוא לא רק טכניקה, ריצוף הוא אומנות. שהריצוף נעשה באופן לא מקצועי, הרצפה יכולה גם להיראות לא נעימה מבחינה אסתטית, וגם לא ישרה מבחינת מידות. במובן מסוים זה כמו פאזל ולא הייתם רוצים להגיע לאריח האחרון ולגלות שהוא לא מתיישב טוב ולהיתקע עם "חור" שיהיה גם מכוער מבחינה ויזואלית, וגם מסוכן ויכול לגרום לנפילות ותאונות כאשר תתקעו בו כי לא תשימו לב.

בעולם הקבלנים והבנייה, יש שתי דרכים לריצוף. הדרך הראשונה היא לרצף מאפס, כלומר להסיר את האריחים הישנים ולרצף מחדש. הדרך השנייה היא להדביק רצפות על הרצפה הקיימת, שיכול להוות פתרון זול, מהיר ויעיל, אך דורש מהרצפה הקיימת להיות ישרה כפלס ונטולת פגמים, כלומר שברים או סדקים.

קחו בחשבון, שמתחת לרצפות יש תשתית שלמה, שלפעמים לא מן הנמנע יש צורך להחליפה, ובמידה ואנו מחליטים לדחות זאת, אנו נגלה בעתיד שעשינו טעות שייתכן ותעלה לנו ביוקר.

אז למה צריך קבלן ריצוף מקצועי?

קבלן ריצוף מקצועי בעל ניסיון יידע להעריך את מצב הרצפה, ולדעת האם כדאי לרצף מחדש, או להדביק על הרצפה הקיימת. הוא יעשה עבודה איכותית ומדויקת, ידאג לגימור מושלם, ויידע להתמודד עם תקלות בלתי צפויות.

בנוסף, למרות שכמובן שהבחירה באריחים המעוצבים היא רק שלכם, קבלן ריצוף יכול לייעץ מניסיונו באלו אריחים וחומרים כדאי להשתמש ובאלו פחות.

איך מוצאים קבלן ריצוף? כאן באתר שלנו תמצאו רשימה של קבלנים מכל תחומי הבנייה, וכמובן בתחום הריצוף, עם ניסיון רב, תעודת הסמכה ממשרד הבינוי והשיכון, וכמובן המלצות.

אדריכלות

קבלנים מומלצים סניף דרום

  קבלנים מומלצים בונים ומשפצים סניף דרום שצריך חשמלאי, קבלן שיפוצים ,אינסטלטור, כל בעל מקצועה איכותי ואמין שזמין שצריך אותו

קרא עוד »

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

הנקראים ביותר:

דילוג לתוכן