חשמל

רשת "קבלנים מומלצים" לוקחת את עבודות החשמל במלוא הרצינות. חשמל זה לא  משחק של ניסוי וטעיהויכול להוות סכנת חיים, לא פעם קרה אסון בארץ ובעולם כאשר הזמינו אדם אשר חשב שהוא חשמלאי ואם זאת הציעה מחיר זול עבור העבודה ולא היה מוסמך ולאחר מכן קרה נזק רציני בבית או שרפה וחלילה אף מוות.

אצלנו ברשת "קבלנים  מומלצים" קבלני ומהנדסי החשמל והחשמלאים הם כולם מוסמכים. אנחנו ברשת "קבלנים מומלצים" מספקים שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים, למפעלים ותאגידים.

ברשותנו מגוון רחב של שירותים ובכל קנה מידה, פריסת השרות שלנו הוא כלל ארצי וכולל בתוכו עבודות חשמל מכל הסוגים איתור נזקי חשמל ותיקון קצרים במערכות חשמל גם במתח גבוה.
אנו מציעים פתרון בעיות עומס חשמל גם בבתים וגם במפעלים, חידוש ובניית לוחות חשמל, הגדלה לחיבור תלת פאזי גם בבתים פרטיים, תכנון וביצוע פרויקטים בחשמל עוד בשלב תכנון אדריכלי לעסקים ופרטיים, התקנת גופי תאורה, וכל זאת במחירים מצוינים ללקוחות, גם בקניית גופי התאורה עיצוב תאורה ועוד השתלבות בזמן תחילת הפרוייקט..

עבודות חשמל, קבלן חשמל, תשתיות חשמל, פיקוד ובקרה, תקשורת ומנ"מ, ייצור והתקנת לוחות חשמל, אחזקת מערכות חשמל מתח גבוה, עבודות חשמל בקבלנות משנה, מחירון עבודות חשמל, עבודות חשמל בבית.

אדריכלות

קבלנים מומלצים סניף דרום

  קבלנים מומלצים סניף דרום שצריך חשמלאי, קבלן שיפוצים ,אינסטלטור, כל בעל מקצועה איכותי ואמין שזמין שצריך אותו עכשיו, מים

קרא עוד »

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

הנקראים ביותר:

דילוג לתוכן