החלקת בטון

החלקת בטון יש לבצע על ידי מכונות ומכשירים חדשניים שתוכננו במיוחד דוגמת מכונת האליקופטר המומלצת על ידי אנשי מקצוע רבים. בעזרת להבי מתכת החדים של המכונה, מחליקים את הבטון והופכים אותו לאחיד וישר כפלס.

מה התהליך להחלקת בטון?

אנו ב- קבלנים 10 שמנו לב שלאחרונה עלתה רמת ההתעניינות בתחום להחלקות בטון.  לאור הפופולריות העולה בקרב תחום העיצוב והאדריכלות והביקוש הרב להבנת התהליך, הכנו לכם את כל המידע לו אתם צריכים בנושא.

החלקת בטון היא שיטת עבודה בה משטחים בטון עד לקבלת מראה של בטון חלק ושטוח היוצר ריצוף נקי וסולידי. בטון מוחלק נוצר משכבת בטון עליונה אשר עוברת תהליכי החלקה ודחיסה עד שמגיעים לשכבה עליונה חלקה לחלוטין ואף ניתן לבצע עיצוב וגימור שונה מכל מיני סוגים, המשדרג בצורה משמעותית את מראה הרצפה.

ההחלקה הינה מתבצעת על ידי מכונות ומכשירים חדשניים שתוכננו במיוחד להחלקת בטון, ובמיוחד מכונת האליקופטר המומלצת על ידי אנשי מקצוע רבים. בעזרת להבי מתכת החדים של המכונה, מחליקים את הבטון והופכים אותו לאחיד וישר כפלס.

ריצוף לבית, אומנות הבנייה, ביטון מוטבע, החלקות ביטון בהליקופטר, איכות ומקצועיות

החומר אינו יקר כמו עבודת ריצוף, ולכן שיטת העבודה בעלת עלות נמוכה יחסית. בנוסף, בטון הוא חומר חזק, בעל עמידות גבוהה, ובעל יכולת להישמר לאורך זמן רב, ולכן הוא משתלם לטווח הארוך.

יתרון חשוב נוסף, העבודה לוקחת פחות זמן עבודה מאשר עבודות ריצוף סטנדרטיות. והכי חשוב, התוצאות!

אדריכלות

קבלנים מומלצים סניף דרום

  קבלנים מומלצים סניף דרום שצריך חשמלאי, קבלן שיפוצים ,אינסטלטור, כל בעל מקצועה איכותי ואמין שזמין שצריך אותו עכשיו, מים

קרא עוד »
החלקת בטון

החלקת בטון

מהי החלקת בטון? החלקת בטון היא שיטת עבודה במשטח בטון מוחלק עד לקבלת מראה של בטון חלק, ריצוף נקי, ההחלקה

קרא עוד »

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

הנקראים ביותר:

דילוג לתוכן