חשמלאים ומהנדס חשמל

חשמלאים ומהנדס חשמל

חשמלאים ומהנדס חשמל עבודות חשמל המדריך המלא

ענף השיפוצים בישראל כולל בתוכו בעלי מקצוע שונים, חלקם רשומים כקבלנים מורשים ומוסמכים בעלי רישיון וחלקם לא, עבודות חשמל כחלק מתהליך השיפוצים הן עבודות  החשובות ביותר בפרויקט שיפוצים, עבודות חשמל בבניה חדשה או ישנה עושים עם בעל מקצוע מוסמך! ביצוע עבודות חשמל דורשות אחריות מקצועית וציוד מתאים, עבודות חשמל בבניה חדשה או ישנה חייבות להתבצע בהתאם לחוק מול קבלת אישורים מחברת החשמל על עבודת החשמל, כמו בכל תחום גם בענף זה פועלים הרבה חשמלאים לא מוסמכים מה שיכול לגרום לכם לנזק אדיר, בזבוז כסף, עבודות חשמל לא מקצועיות יכולות לגרום לסכנת חיים, עבודות חשמל הם אחד מהעבודות הכי חשובות במהלך פרויקט השיפוצים, קבלן עבודות חשמל מקצועי חשוף בעבודתו להרבה סכנות היכולות להתממש בגלל חיסכון באנשי מקצוע מובילים, שימוש בחוטים לא נכונים, שימוש בחומרים לא איכותיים, חיבורים רופפים הם סכנה וסיבות לקצר ושריפות, חיבור שקע  בצורה לא נכונה, יכול לגרום לקצר בארון חשמל ולשריפת המכשיר החשמלי אליו הוא מחובר.

עבודות חשמל

הן מן העבודות המורכבות ביותר במהלך שיפוצים, עבודות חשמל דורשות מיומנות רבה ובעיקר היכרות מקצועית עם תחום החשמל, חשמלאי שמטפל במערכות החשמל השונות בדירה חייב להיות חשמלאי מוסמך בעל תעודה, על מנת למנוע סכנות אפשריות בטיפול במערכת החשמל, כאשר בונים דירה מהיסודות או משפצים דירה, תצטרכו להתקין או לשפץ את מערכות החשמל השונות, להגדיל את מתח החשמל לדירה, להחליף ארונות חשמל ישנים, להוסיף שקעים, להחליף גופי תאורה, לתקן להוסיף שקעים או מתגים חדשים, וכו'. חשוב מאד והכרחי לעשות את כל העבודות בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מתאימים, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר והאיכותיות ביותר, בצורה בטיחותית וללא סכנות מיותרות.

מהם עבודות חשמל?

עבודות חשמל הם כל אותם הדברים אשר קשורים לחשמל בבית, זה יכול להיות שיפוץ שהבית עובר ויש צורך בהתקנת נקודות חשמל חדשות או הוספה, קניית בית חדש שאין בו שקעים ונקודות חשמל ויש צורך לבנות תשתית חשמל כולל ארונות חשמל, נקודות ושקעים, עבודות חשמל מזמינים במקרה של קצרים למיניהם בבית בין אם זה בתוך הבית או בארון חשמל, חיבורי חשמל מסוכנים וכו'. עבודות חשמל הן רבות ומגוונות כוללות, בין היתר, התקנה ותיקון של לוחות ונקודות חשמל, בדיקת הארקה, החלפת מפסקים, שקעים ומערכות חשמל, החלפת מונה חד פאזי למונה תלת פאזי, טיפול במקרים של תקלות בשל עומס חשמל, הזזת נקודות חשמל, התקנת ספוטים וגופי תאורה, התקנת שעון שבת, שעון לדוד חשמל, מאווררי תקרה, התקנת מזגנים ועוד. חוק החשמל מגדיר את עבודת החשמל כהתקנה, בדיקה, שינוי, תיקון או פירוק של מתקן חשמל כולל השגחה על ביצוע עבודות כאמור ועריכת תוכניות, עבודות חשמל דורשות על פי חוק ביצוע של חשמלאי מוסמך ומקצועי לעבודה בהתאם לסיווגו, הרשום על רישיון בר תוקף שהקבלן מחזיק בו, תשתית החשמל בבית היא אחת העבודות החשובות ביותר בפרויקט שיפוצים ובעבודות בניה.

מיהו חשמלאי מורשה?

חשמלאי מורשה הוא חשמלאי אשר ברשותו רישיון בתוקף ע"י רישוי החשמלאים בביצוע עבודות חשמל, היחידה לרישוי חשמלאים היא הגוף שבאמצעותה מנפיקים רישיונות לעבודות חשמל, ליחידה לרישוי חשמלאים יש את הסמכות הבלעדית במדינת ישראל להעניק רישיונות לעסוק בביצוע עבודות חשמל מכל סוג ורמה שהיא, הרשות יכולה  לפסול רישיונות של קבלנים או להגבילם.

מתי צריך חשמלאי מוסמך?

עבודתו של קבלן החשמל מתחילה משלב השלד המאוד התחלתי, כבר בשלב יציקת היסודות כאשר אתם מתקנים את הארקת היסודות והנחת שרוולי חשמל ותקשורת, לכן קבלן חשמלאי מוסמך ומקצועי נמצא כבר בתחילת עבודות השלד.

למה חשוב חשמלאי מוסמך?

אם אתם עוברים לבית חדש או משפצים בית ישן, החוק של תקנות החשמל מגדיר כמה סוגי רישיונות לחשמלאים, לכל דרגת רישיון סמכויות שונות, יש לא מעט בעלי מקצוע שעובדים בצורה לא חוקית ללא רישיון, עם חוסר מקצועיות, אם תיקחו קבלן שעובד בחוסר אחריות ומקצועיות תוכלו למצוא את עצמכם עם נזקים רבים ונזקים שיכולים לשמש אפילו לסכנת חיים, גם אם מצאת קבלן שהביא לכם הצעת מחיר זולה, חשוב שלא להתפתות אחרי המחיר, עבודת חשמל היא עבודה הדורשת אחריות ומיומנות, חשוב לבחור חשמלאי מוסמך עם ומקצועי עם ניסיון והמלצות, על מנת שיבצע את עבודות החשמל בצורה הטובה והיעילה ביותר ללא נזקים, אל תתפשרו הזמינו עכשיו קבלן חשמל מקצועי מקבוצת קבלנים 10. רישוי החשמלאים מניהול על ידי רישוי החשמלאים של משרד העבודה והרווחה לפי תקנות החשמל ישנם סוגי רישיונות וסיווגים שאותה קבלן חשמל מבצע בהתאם לסוג הרישיון שברשותו. ישנם כמה סוגי

חשמלאים חשמלאי עוזר –

חשמלאי עוזר נשלח מטעם חשמלאי בעל רישיון מוסמך לחשמלאי עוזר הוא חשמלאי מורשה ויש לו רישיון לעסוק בעבודות חשמל עם מתח נמוך חשמלאי מעשי – חשמלאי בעל רישיון, מותר לו לבצע עבודות בהתאם לתוכניות חשמל במתח נמוך, שאותה אישר חשמלאי מורשה חשמלאי מוסמך – יכול לבצע את כל עבודות החשמל כולל תכנון תוכניות 80*30 אמפר. זה חשמלאי מומלץ לעבודות חשמל רציניות. חשמלאי ראשי – רישיון לעסוק בעבודות חשמל של עד 250*3 אמפר חשמלאי טכני – רישיון לביצוע עבודות חשמל עד 400*3 אמפר חשמלאי הנדסאי – רישיון לביצוע עבודות חשמל עד 630*3 אמפר כולל עריכת תוכניות חשמלאי מהנדס – בעל רישיון לבצע כל עבודות חשמל כולל תוכניות חשמל חשמלאי בודק סוג 1 – חשמלאי בעל ותק של 5 שנים, רשאי לעסוק בעבודות חשמל עד מתח נמוך של 80*3 אמפר. חשמלאי בודק סוג 2 – רישיון לבצוע בדיקות מתקני חשמל עד 250*3 במתח נמוך ניתן על יד חשמלאי הנדסי בעל ותק 5 שנים. חשמלאי בודק סוג 3 – רישיון לביצוע בדיקות של מתקני חשמל הניתן על ידי  חשמלאי מהנדס בעל ותק מקצועי שנתיים לפחות ראשי לבצע בדיקות בכל מתקן חשמלי חשמלאי מסויג – רישיון לבצע עבודות חשמל במסגרת מקום עבודתו. חשמלאי שירות – רישיון לביצוע עבודות חשמל ואלקטרוניקה בתחום המתמחה בו, מיזוג אויר, אודיו, ציוד תעשייתי מעליות מכשירי חשמל ביתיים וכדו'.

כיצד תבחרו חשמלאי?

לאחר שבדקתם ווידאתם את הסמכתו והתאמתו של קבלן החשמל לפרויקט ולביצוע העבודות שלכם, בדקו את הניסיון שלו והותק שלו בעבוד, בדקו את עבודותיו ניסיון, בדקו אם החשמלאי שבחרתם הוא בעל ניסיון וותק בתחום, בררו אם הקבלן חשמל הוא עוסק בתיקוני תקלות חשמל, בעבודות חשמל דומות או זהות לשלכם, בדקו את הזמינות של קבלן החשמל. קחו לפחות 2-3 קבלנים שקיבלת בהמלצה, מהאתר ובקשו הצעות מחיר בהתאם לתוכנית שלכם. בדקו חוות דעת של לקוחות שלו. הגיעו פיזית לאתרים בהם הקבלן המומלץ ביצע עבודות פרויקט שיפוצים. בדקו אם הקבלן חשמל הרשום שמצאתם עובד עם אישורים וביטוחים. בקשו הצעת מחיר לפחות מ 2 – 3 קבלנים, השוו הצעות מחיר. הכינו תוכנית עבודה מסודרת אל תשכחו לציין את הפרטים הקטנים. קבעו פגישה פיזית עם הקבלן. דברו עם הקבלן, בדקו אם יש לכם תקשורת נוחה אתו. בדקו מה האחריות שנותן הקבלן חשמל על עבודות חתמו על חוזה עבודה מסודר עם לוחות זמנים.

בדקו מה האחריות שנותן הקבלן חשמל על עבודות

כנסו לאתר קבלנים 10 האתר המאגד בתוכו מאגר שלם של קבלנים מומלצים שנבחרו בקפידה היכנסו לאתר והתייעצו עם המומחים שיפנו אותכם לקבלנים מומלצים.   שלבי עבודת קבלן חשמל שלבי עבודה של קבלן החשמל מתחיל למעשה כבר בתחילת בנית השלד של הבית, הקבלן החשמל מבצע את חיבור הארקת היסודות, ופורש את שרוולי הצנרת והציוד הנדרש בתוך יציקות הגג והיסודות. לאחר סיום השלד ולפני תחילת עבודות האיטום, קבלן החשמל ממתקין את הצנרת והציוד בכל הבית, בתוך הקירות תוך כדי התקנת החוטים בצנרת וכך למעשה הוא בונה את תשתיות החשמל. לאחר סיום עבודות האינסטלציה, הריצוף והטיח, מבצע קבלן החשמל את חיבור הלוח והאביזרים, ומכין את הבית לביקורת, לאחר שלב זה מהנדס החשמל יגיע לבצע ביקורת. חיסכון ובטיחות בחשמל כשעושים שיפוצים איטום ובידוד הוא אחד הגורמים המשפיעים על חסכון בחשמל, שיא צריכת החשמל בישראל נרשם בחורף וכן בקיץ, לכן יש להימנע לא להפעיל מספר רב של מוצרים ביחד, קבלן חשמלאי מורשה מוסמך ומקצועי, יבנה לכם את מערכת החשמל בצורה מקצועית ובטיחותית, בכדי כמה שיותר בטיחות בחשמל הבית עם כל המוצרים המופעלים יחד על מערכת החשמל, בטיחות בעבודות חשמל הן הדבר החשוב ביותר, חיי אדם תלויים בהם, לכן אל תתפשרו בבחירת קבלן חשמל מקצועי, היכנסו עכשיו לקבוצת קבלנים 10  

מה חשוב שיהיה בתוכנית חשמל?

תוכנית החשמל היא חלק מתוכנית האדריכל או המעצב, עריכת תכנית חשמל על ידי קבלן חשמלאי מורשה ומומחה תבטיח עמידה בחוק החשמל ובתקנים, תוכנית חשמל ותקשורת יתבצעו בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח על ידי חלוקת עומסים נכונה, עבודות חשמל מקצועית המתבצעת בהתאם לתקנים והחוקים, יבטיחו פעולה בטוחה לאורך זמן של מערכות החשמל, תוכנית החשמל נבנית לאחר שהאדריכל או המהנדס הבין את מה צרכיו של הלקוח. את תוכנית החשמל עושים אחרי שיש תכנית סגורה של הבית, אחרי שיודעים היכן ימוקם כל פרט בבית. תוכניות צריכות להיות מוכנות לפני שהקבלן נכנס לעבודה, עבודות החשמל והתקשורת נעשות בהתאם לחוק החשמל והתקנות. לאחר סיום עריכת תכנית החשמל ואישורה על ידי הלקוח, יוציא מתכנן החשמל פירוט של כל העבודות כולל אביזרים וחומרים הנדרשים לביצוע הפרויקט והכמויות הנדרשות. אדריכל/מעצב פנים בשיתוף הלקוח, מעבירים תוכנית חשמל לקבלן חשמל, הקבלן חשמל יבצע את עבודות החשמל במהלך השיפוצים העבודות יתבצעו בהתאם לחוק החשמל והתקנים.

לחשמל בכל מקום בבית

שקעים רגילים כחלק מתוכנית החשמל, התקנת השקעים הרגילים הם שקעים שישמשו אותנו לכל מוצר חשמל שלא צורך הרבה צריכת חשמל כמו מנורת שולחן מטען, מייבש שיער, וזה בכדי שתהיה גישה לצרכים של הלקוח ונגישות לחשמל בכל מקום בבית שהוא צריך. שקעי כוח שקעי כוח הם למעשה נקודות כוח למוצרי חשמל כבדים שצריכת חשמל שלהם היא גבוהה מכשירי חשמל אלה צריכים יציאה נפרדת מלוח החשמל אל השקע, לדוגמא שקעי כוח כאלה יותקנו למערכות מיזוג אויר, בחדרי כביסה למכונת כביסה כולל מייבש, מדיחי כלים, בחדר המטבח יש צורך בנקודות כוח רבות בשל ריבוי מכשירי החשמל גדולים בעלי צריכת חשמל גבוהה, קולט אדים, תנור, מקרר ועוד.

גובה ומיקום שקעים –

רוב השקעים המותקנים בבתים הם מותקנים עפ"י גובה סטנדרט של 30- 40 ס"מ. בהתאם לתוכנית חשמל, ויש שקעים שיותקנו במיקומים וגובה שונים ומיוחדים וזה בהתאם לצריכת ובקשת הלקוח. מתגי חשמל בתוכנית החשמל בנוסף לשקעים, מתכננים וקובעים מראש, היכן יוקמו מתגי החשמל כולל מיקום גובה בהתאם לצרכיו של הלקוח.   בטיחות בחשמל בטיחות בחשמל זה השימוש בזרם החשמל מהווה סיכון שמחייב אותנו לדעת לעבוד עמו בצורה בטיחותית. כמו כן התנגדות החיבור של מערכת החשמל לאדמה תלוי הסוג הרצפה וכו'. על כן עלול זרם החשמל בכל מתח להיות מסוכן לגוף האדם, דבר זה דורש עבודה של קבלן חשמל מקצועי ומומחה בתחום לעבוד בהתאם לחוק ולתקנות של חוק החשמל, מקצועי ומומחה העובד על פי חוק יבצע עבודות של מניעת התחשמלות ע"י הארקה, הארקה היא חיבור עם מוליך לאדמה שמטרתו לנתק את זרם החשמל במקרה של סכנת התחשמלות.

החוק מחייב התקנה של הארקה בכל בית.

תשתית החשמל בבתים, כולל בניינים, היא אחת העבודות החשובות שיש בענף השיפוצים, חלק גדול ונכבד בחיינו אנחנו משתמשים וצורכי חשמל, שיא צריכת החשמל בחורף ובקיץ היא גבוהה, התקנת תשתית החשמל בבית, פריסת נקודות החשמל, החיווט בקירות, ארקה לוחות החשמל חייבים לעמוד בעומסים ולהיות מותקנים בצורה בטיחות בכדי שלא יגרום לקצרים ואז חלילה לשריפות, עבודות החשמל חייבות להיות מבוצעות בצורה נכונה ובהתאם לחוק, ביצוע עבודות שלא על פי החוק יכול לסכן את רישיונו של הקבלן, יכול לבטל לכם את הכיסוי של הביטוח במידה וזה הותקן לא כראוי מה שלא תגבלו פיצויים אל נזקים כמו שריפה וכו' חלילה במידה ואם יקרו כתוצא מהתקנה לקויה.

קבלן מקצועי עבודה איכותית!

שימוש בשירותיו של קבלן חשמל מוסמך בכל ביצוע עבודות חשמל, יחסוך ממכם הרבה בלגן, הזמינו קבלן חשמל המתאים בהתאם לפרוייקט שלכם בקבוצת קבלנים מומלצים תוכלו למצוא אך ורק קבלני חשמל מקצועיים ואיכותיים, הקריטריון הבסיסי לדעת האם קבלן החשמל הוא אכן מקצועי, הוא תחילה לדעת האם מדובר בקבלן חשמל רשום, כולל המלצות חיוביות כאשר אנחנו מחפשים קבלן לעבודות חשמל, חשוב מאוד לוודא שאכן הקבלן רשום ויש לו את כל האישורים המעידים על יכולתו ורישיונו לעסוק בתחום, קבלן עבודות חשמל שאנחנו בוחרים חייב להיות אמין ומקצועי, חשוב לוודא שיש לו המלצות ושלקוחות קודמים היו מרוצים מעבודות החשמל שקבלן החשמל ביצע עבורם. קבלני חשמל גדולים ככל שהמבנה שאנחנו רוצים לבצע בו עבודות חשמל הוא גדול כך, מערכת החשמל בו תהיה גדולה מאוד ומורכבת יותר,  במקרים כאלה חשוב לעבוד עם קבלני חשמל גדולים, שיש להם ניסיון, ידע ומקצועיות בהרכבה ותכנון של מערכות חשמל גדולות. עבודה במבנים גדולים ותשתיות חשמל מורכבות עם קבלן לא מומחה יכולה להביא לתקלה לגרום לקצרים מרובים  במערכת החשמל והנזק בוא הרבה יותר גדול ויקר מערכת חשמל שאינה מותאמת לצרכי המבנה, עשויה לפגוע בתפקוד המבנה כולו, במיוחד כאר מדובר במבנים גדולים וציבוריים

יכולה להביא לתקלה לגרום לקצרים מרובים  במערכת החשמל

אוכלוסייה מרובה המיועדת אולי לשרת אנשים רבים במבנים גדולים צורכי החשמל הם גבוהים ודורשים מיונות רבה, לצורך ביצוע עבודות כאלה, רצוי מאוד להעסיק קבלני חשמל גדולים, המתמחים בתכנון ובביצוע של התקנת מערכות חשמל גדולות. קבלני חשמל גדולים, מעסיקים חשמלאי ראשי שעבר קורס מיוחד והשתלם בנושא של ניהול הקמת מערכות חשמל. לפני חתימת החוזה, כדאי לוודא שאכן החשמלאי הראשי בעל תעודה המאשרת שעבר בהצלחה את הקורס הנדרש וקיבל תעודה ורישיון. בקבוצת קבלנים 10, תוכלו למצוא המלצות על קבלני חשמל גדולים, הפועלים על פי כל התקנות ובאישורים הנדרשים. עבודות קבלני חשמל במתח גבוהה ישנם עבודות חשמל מכל הסוגים, אבל ישנם עבודות חשמל שהעיסוק בחשמל הוא עבודה במתח גבוה, מה שיכול להיות מסוכן באופן ממשי אם הקבלן הוא לא מסווג לזה והוא לא מומחה בעבודות מסוג זה, עבודות חשמל במתח גבוה יכולות להיות חדרי תקשורת חדרי פיקוח ובקר, חדרי לוחות חשמל, חשמל חכם ועוד, בקבוצת קבלנים 10 תוכלו למצוא מבחר של קבלני חשמל במתח גבוהה שעובדים באופן מסודר ומקצועי. אם אתם זקוקים לקבלן חשמל במתח גבוהה, אל תתפשרו,

הזמינו עכשיו חשמלאי מקבוצת קבלנים 10

ובקשו המלצה על קבלני חשמל במתח גבוה, התייעצו בקבוצה עם המומחים וקבלנו המלצות על מספר קבלנים מומחים בעלי רישיון . קבלני חשמל לתעשיות ומפעלים במפעלים ובתעשיות מערכת החשמל היא גדולה מורכבת ומסובכת, המערכות הללו במפעלים ובתעשיות הם נבנות בצורות מחושבות ומקצועיות כולל כל הפרטים הקטנים כולל רמת הבטיחות הגבוהה, עבודה ע"י קבלן שהוא לא מומחה לביצוע עבודות גדולות של מפעלים ותעשיות יכולה להביא נזק גדול ולתקלות מה שיפריע לתפקוד במפעל כולו, כנסו עכשיו לקבוצת קבלנים 10 וקבלו המלצות על קבלן מפעלים ותעשיה ובחור את קבלן החשמל המתאים ביותר עבורכם לעבודות מסוג זה אתם צריכים את קבלן החשמל המתאים והנכון ביותר 

תמצאו קבלני חשמל רשומים ומקצועיים מקצועיים

קבוצת קבלנים 10 תעזור לכם לבחור קבלן חשמל רשום מקצועי ומומחה לביצוע עבודות חשמל בהתאם לפרויקט שלכם ותחסכו ממכם כאבי ראש. בקבוצת קבלנים 10 תמצאו קבלני חשמל רשומים ומקצועיים מקצועיים, רבים מקבלני החשמל עוברים הכשרה וניסיון של שנים, לפני שהם מקבלים רישיונות ותעודות עברו דרך ארוכה ומתישה לקבלן רישיון זה לא הם לא יסכנו את הרישיון יחד, אתם יכולים לסמוך עליהם שהם יספקו עבודה באיכות גבוהה. סבירות נמוכה שקבלן חשמל מכובד ומקצועי יעשה טעויות. בניגוד לחשמלאים ללא רישיון או טירונים, קבלנים מנוסים יענו על כל שאילותיך. בקבוצת קבלנים 10 הקבוצה בדקה בשבילך את קבלני החשמל הטובים והמקצועיים ביותר, בקבוצה תמצאו חוות דעת של לקוחות והמלצות על הקבלנים אותם תרצו לעבודה אצלכם כנסו עכשיו והזמינו את קבלן חשמל המקצועי שלכם עוד היום!

חשמלאים ומהנדס חשמל שרות ואחריות 

"קבלנים מומלצים"  לוקחת את עבודות החשמל במלוא הרצינות. חשמל זה לא  משחק של ניסוי וטעיה, חשמל זה סכנת חיים, לא פעם קרה אסון בארץ ובעולם כאשר הזמינו אדם אשר חשב שהוא חשמלאי ואם זאת הציעה מחיר זול עבור העבודה ולא היה מוסמך ולאחר מכן קרה נזק רציני בבית או שרפה וחלילה אף מוות. לחצו כאן! להשארת פרטים ונחזור אליכים בהקדם אצלנו ברשת "קבלנים  מומלצים" קבלני החשמל והחשמלאים הם מוסמכים  וחלק מהם גם  מהנדסאי חשמל. אנחנו ברשת "קבלנים מומלצים" מספקים שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים, למפעלים ותאגידים. ברשותנו מגוון רחב של שירותים ובכל קנה מידה, פריסת השרות שלנו הוא כלל ארצי וכולל בתוכו עבודות חשמל מכל הסוגים איתור נזקי חשמל ותיקון קצרים במערכות חשמל גם במתח גבוה. אנו מציעים פתרון בעיות עומס חשמל גם בבתים וגם במפעלים, חידוש ובניית לוחות חשמל, הגדלה לחיבור תלת פאזי גם בבתים פרטיים, תכנון וביצוע פרויקטים בחשמל עוד בשלב תכנון אדריכלי לעסקים ופרטיים, התקנת גופי תאורה, וכל זאת במחירים מצוינים ללקוחות, גם בקניית גופי התאורה עיצוב תאורה ועוד השתלבות בזמן תחילת הפרויקט.

חשמלאים ומהנדס חשמל באתר קבלנים מומלצים

אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים" העבודה נעשית במקצועיות ללא פשרות על ידי קבלני חשמל מוסמכים ורשומים ברשם הקבלנים ובאיגוד הקבלנים, השירות האמינות והבטיחות, ובהתאם לתוכניות האדריכלים ומהנדסי החשמל. אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים" מפנים  חשמלאים מוסמכים המציעים את שירותיהם 24 שעות ביממה עבור בתים, משרדים, מוסדות תעשייתיים. השירותים ניתנים בכל הארץ. אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים נותנים סיוע במקרי חירום. השירות שלנו ברמה מעל כולם עם מעל ל- 45.000 לקוחות מרוצים. אצלנו המקצועיות חשובה ביותר והשירות אצלנו ברשת "קבלנים מומלצים" החשמלאים מוסמכים אמינים ומחירים נוחים,  אז אתם מוזמנים להנות מהשרות של רשת "קבלנים מומלצים". לקבלת הצעת מחיר עבור עבודות חשמל,

אתם מוזמנים למלא פרטים בטופס ולשלוח לנו, אנו נחזור אליכם תוך 48 שעות.

לחץ כאן להשארת פרטים

חשוב לדעת שקבלנים מומלצים בפריסה ארצית

באתר קבלנים10 תוכל להנות ממגוון רחב של אנשי מקצוע

בכל תחומי הבנייה והשיפוצים.

אנו עובדים עם קבלנים מקצועיים ומנוסים הרשומים בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון

בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום.

אז אם הנכם מעוניינים למצוא קבלן מומחה,

פשוט לחצו כאן, השאירו לנו פרטים ואנו נשוב אליכם במהרה

עם כל המידע והפרטים להם אתם זקוקים

והצעות מחיר.

בכבוד רב הנהלת אתר קבלנים מומלצים 

צפון סניף "קבלנים מומלצים"

מרכז סניף "קבלנים מומלצים"

דרום סניף "קבלנים מומלצים"

לבדיקת רישיון קבלן תקין ובתוקף יש ללחוץ כאן על הקישור 

הגשת תלונה על קבלן

קבלנים מומלצים מאפשרים את השירות

זה מאפשר להגיש תלונה רשמית על קבלן רשום,

בנושאים הנדסיים טכניים או בנושאי הפרת חוזים.

הגשת תלונה על קבלן לחץ כאן 

לכול שאלה או בעיה אנחנו כאן בשרות הלקוחות  של אתר קבלנים מומלצים ממתינים באדיבות  לתת שרות 

 

 

שיתוף לחברים

עיצוב פנים מקצועי

עבודות גבס

שוקלים לבנות לעשות עבודות גבס בבית  ראשית כדאי להתייעץ עם איש מקצוע. למרות שגבס הוא בהחלט אחד החומרים היותר נפוצים בעולם הבנייה, צריך לדעת איך להשתמש בו, מתי להשתמש, מהם החסרונות והיתרונות שלו, ולדעת ליישם את האופרציה בדרך יסודית, מקצועית ובטוחה, גם בזמן הבנייה, וכמובן גם לטווח ארוך. גבס הוא חומר גלם מאוד נוח וקל לשימוש, יחד עם זאת, הוא

קרא עוד »
רישיון קבלן חוזה שיפוצים הסכם שיפוצים עם קבלנים

רוצה רישיון קבלן

מכיוון שלהיות קבלן מורשה ורשום נפתחות לקבלן הזדמנויות עבודה נרחבות

ממה שהיו לו ועד עכשיו לא יכל ליישם אותן,

מה שגם יעלה את סכום הרווח הכספי של הקבלן, בנוסף קבלן שהוא רשום בפנקס הקבלנים

יש לו שם טוב,

קרא עוד »

קבלן לבטון מוחלק

קבלן מומלץ לבטון מוחלק פונקציונליות ודקורטיביות- ברצפה אחת עמידה ומלוטשת חשבתם לעשות החלקת בטון בתוך הבית אבל אתם לא בטוחים אם זה מתאים בתור רצפה ביתית? הגעתם בדיוק למקום הנכון. קצת לדעת על בטון מוחלק הבטון המוחלק הוא רצפה עמידה ומלוטשת שניתן להשתמש בה במספר דרכים. ניתן להשתמש בו כחומר ריצוף אטרקטיבי לעסק, או ליצירת משטח קל לניקוי לבית. סוג

קרא עוד »

חשוב לדעת כאשר מזמינים קבלן לשיפוץ כללי של דירה

כאשר אנחנו מזמינים קבלן שיפוצים לשיפוץ כללי של דירה תהליך העסקת קבלן אינו קל. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני שאתם מתחייבים הדבר החשוב ביותר לדעת הוא כאשר אתה שוכר את הקבלן לפרויקט השיפוץ. אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים ורוצים לדעת מה צריך להיות בסדר העדיפויות שלכם, כדאי שתקראו את המאמר הזה. כאשר אנו מזמינים קבלן שיפוצים לשיפוץ דירה

קרא עוד »
קבלן שלד רשום

קבלן שלד רשום

קבלן שלד רשום בבאר שבע מרשת קבלנים מומלצים קבלן שלד רשום או קבלן שלד בדרום או בצפון באתר קבלנים מומלצים איך מוצאים קבלן קבלן לבניית שלד בבאר שבע קבלן איכותי ומומלץ במחיר הוגן מציאת קבלן לבניית שלד בבאר שבע היא משימה לא פשוטה. אבל אתה יכול לפשט את התהליך על ידי שימוש באתר האינטרנט שלנו. וברשת “קבלנים מומלצים “ ובאתר

קרא עוד »

תוספות בנייה

תוספות בנייה- לא חייב להיות מסובך תוספות בנייה נהיות יותר ויותר נפוצות בישראל. למרות שתמ"א כבר ממזמן הפך להיות חלק מהנוף, ובמיוחד בתל אביב, תוספות בנייה לא מסתכמות בכך. עשיתם קצת מחקר בכדי לראות האם אתם רשאים לעשות תוספת בנייה ועדיין מרגישים שאתם קצת מבולבלים? אפשר להבין. אז בואו ונפרט קצת יותר. תוספות בנייה זה לא מסובך תוספת בנייה זה

קרא עוד »

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

[ditty_news_ticker id="715"]
sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

קבל הצעת מחיר מקבלן מומלץ תוך 48 שעות,
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן