חשיבותו של איטום מקצועי- הבורג הכי חשוב במערכת

חשיבותו של איטום מקצועי- הבורג הכי חשוב במערכת

חשיבותו של איטום מקצועי "קבלנים מומלצים"

עבודות איטום מבחינת חשיבות הם כמו הברגים הקטנים שמחברים את כל הקונסטרוקציה. אם מדובר במקלחת חדשה, גגון, גג, או חלונות, כאשר לא נעשית בהם עבודת איטום מקצועית, אין חשיבות רבה לתפקידם, וודאי לא לעיצוב שלהם.

תארו לעצמכם, לצאת מהמקלחון החדש והמפואר שלכם שכל המים נוזלים החוצה, או לחילופין להנות מערב חורפי בבית מול הטלוויזיה ולגלות שהגשם חודר הביתה דרך הגג.  מעבר לנזקים שהרטיבות תגרום לביתכם, תהווה סיכון להחלקה במקלחת, יכולה לגרום לרטיבות ועובש, ואף יכולה להוות סכנה ממשית אם יש באזור חשמל, היא גם מאוד משמעותית לשימור ועמידות  הגג/מקלחת/חלון.

באתר קבלנים10 תוכלו למצוא מגוון של מומחים לעבודות איטום, ובכלל בכל תחומי הבנייה והשיפוצים.

אז מהן בעצם עבודות איטום?

עבודת איטום הן עבודות הנעשות על ידי חומרים עמידים למים כמו זפת, יריעות  או משחת איטום, חומרי סיליקון, ציפוי פוליאורתני, סילר, אשר איתם ממלאים חריצים ורווחים שימנעו חדירת מים, רוח ועוד. העבודה נעשית בגגות, מקלחות, חלונות, גגונים, קירות, ורצפה, ועל אף שניתן לרכוש חומר איטום בחנויות לחומרי בנייה, אם הנכם מעוניינים בעבודה מקצועית שתחזיק לטווח ארוך ותמנע נזקי משנה, עדיף שתבוצע על ידי איש מקצוע.

מומחה לאיטום יודע לזהות את סוג עבודת האיטום, ועל פי השימוש להחליט על סוגי חומרי האיטום המתאימים לעבודה זו, ולתנאי הסביבה.

עבודת איטום לא רק חייבת להתבצע בצורה יסודית, מוחלטת ומדויקת בכדי שהאיטום יחזיק לטווח ארוך, אלא היא גם חייבת להתבצע בצורה נקייה ואסתטית. אינכם מעוניינים שחומר האיטום ימרח בצורה גסה ובולטת לעין, המטרה היא לאטום את החלון/גג/מקלחת בצורה יעילה מבלי לקלקל, וללכלך את העיצוב.

חשוב לציין שאיטום שנעשה באופן לא מקצועי יכול לגרום לעובש, פטריות וטחב, שהם נזק תברואתי מאוד מסוכן ואסור לשהות בסביבתם ולשאוף אותם אל גופנו.

אם מדובר במקלחת, אל  תחכו הזמינו עכשיו איש מקצוע שישעה לכם עבודת איטום איכותית ומקצועית, ואם מדובר בחלונות/ קירות/ גגות וכו', אל תחכו לחורף שירד גשם ואז תזדקקו דחוף למומחה לאיטום. הזמינו אותו עכשיו שיהיה לכם שקט.

אם הנכם מעוניינים להתייעץ עם איש מקצוע, או למצוא קבלן איטום מומחה לחצו כאן, השאירו לנו את הפרטים שלכם, ואנו נשוב אליכם עם רשימת מומחים בתחום האיטום מכל רחבי הארץ.

"קבלנים מומלצים" סניף צפון

"קבלנים מומלצים" סניף מרכז

"קבלנים מומלצים" סניף דרום

 

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן