מאמרים
העלאת סיווג לקבלן – מהו סיווג קבלני?

העלאת סיווג לקבלן – מהו סיווג קבלני?

מהו סיווג קבלני?

קבלנים הרשומים בפנקס הקבלנים,  מוגדרים בסיווגים שונים בהתאם להתמחות, למקצועיות, ולהיקף העבודה. לכל קבלן רשום, יש לו את הסיווג שהוגדר בזמן הרישום לפנקס הקבלנים, רשם הקבלנים מנהל את פנקס הקבלנים, הוא קובע את הסיווגים השונים של כל קבלן, סיווג קבלני זה למעשה חלוקת קטגוריות של קבלני הבניה והשיפוצים לענפים מסוימים, תקנות רישום הקבלנים קובעות את סיווגו של הקבלן בהתאם למקצועיות שלו, סיווג קבלנים נועד על מנת לדייק ולהפוך את תחום הבנייה לאמינה יותר ומקצועית.

כל קבלן רשום שנקבע לו סיווג מסוים ע"י משרד הבינוי והשיכון,  יכול להגיש בקשה למשרד הקבלנים ולבקש על פי קריטריונים והוכחות לעלות את הסיווג שלו, ישנם חמש דרגות סיווג בהתאם לתקנות של רשם הקבלנים, כאשר סיווג 1 היא הדרגה היא הנמוכה ביותר דרגה  5 היא הגבוה ביותר.

מתי אפשר להגיש בקשה להעלאת סיווג? 

קבלן רשאי לפנות למשרד הקבלנים לבקשה להעלאת סיווג לקבלן, לאחר שנה מתאריך קביעת סיווגו וזה לאחר שעמד בקריטריונים  ובהיקף העבודה של תקנות רשם הקבלנים והוכיח כי עמד בתקנות ובהיקף עבודתו.

העלאת סיווג רישום הקבלנים

העלאת הסיווג לקבלן ברשם קבלנים ניתנת לביצוע בהתאם לתקנות רישום קבלנים. העלאת סיווג קבלן  זהו הליך בירוקרטי וחשוב להגיש את הבקשה בצורה מקצועית ומדויקת. באתר  קבלנים 10 תוכלו למצוא לווי וייעוץ לכל התהליך בכדי שלא תצטרכו לבזבז זמן, או להידרש במסמכים מיותרים לעשות את זה בצורה נכונה ומדויקת בכדי לא להיתקל בקשיים. 

היתרונות להעלאת סיווג לקבלנים הוא פתיחת עבודות נוספות בתחומים שלפני כן לא היו פתוחים לפניו והשתתפות במכרזים נוספים והגדלת היקף העבודה.

באתר קבלנים 10 תמצאו ליווי וייעוץ של המקצוענים להגשת בקשה של הסיווג הנדרש כנסו כבר עכשיו. והשיגו את הסיווג הנדרש לכם.

מציאת קבלני שיפוצים מומלצים לשיפוץ האמבטיה שלך כנסו ללינק מתחת:

לחץ כאן להשארת פרטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן