החלטתם לקנות דירה, מזל טוב! ראשית חשוב מאוד לדעת מי הקבלן המבצע של אותו פרויקט דירה

קניית חברה עם סיווג קבלני

החלטתם לקנות דירה, מזל טוב! ראשית חשוב מאוד לדעת מי הקבלן המבצע של אותו פרויקט דירה

פשיטת רגל

החלטתם לקנות דירה, מזל טוב! ראשית חשוב מאוד לדעת מי הקבלן המבצע של אותו פרויקט דירה שתרצו לקנות, בישראל לא מעט שומעים על חברות בנייה שקורסות ופושטות את הרגל בטרם השלימו את בניית הפרויקט, במקרים כאלה אפשר לאבד גם את הבית וגם את הכסף שכבר שילמנו שאותו חסכנו שנים.

פשיטת רגל
תמונה: freepik

מה חשוב לדעת לפני?

במידה והנכם מתעניינים בקניית דירה בפרויקט כלשהו אשר עומד להיבנות או כבר החל להיבנות ע"י גורם קבלני כלשהו, חשוב לערוך בדיקה ראשונית לגבי אמינותו ועברו הכלכלי של הקבלן, לפני שאנחנו נכנסים לעסקה עם הקבלן ולפני שאנחנו בכלל מחליטים איזשהו משא ומתן אתו.

כנסו לאתר חובות בכדי להתייעץ עם המומחים שיענו לכם לשאלותיכם וקבלו תשובות מקצועיות בכדי להיות מוכנים ובעלי ניסיון בבחירת הפרויקט הנכון שמתבצע ע"י קבלן בנייה שעובד בהתאם לחוק עם אישורים ולקבל אינפורמציה מלאה ובדיקה מלאה על זהות הקבלן.

לפיכך, חשוב מאד להתכונן ולבוא עם ידע נרחב ובעלי ניסיון לפני עסקת הדירה שאנחנו חושבים לעשות אותה, רכישת דירה היא עסקה לא פשוטה ודי מורכבת לכן יש צורך בליווי משפטי של עורך דין המתמחה במקרקעין בעסקאות נדל"ן  בכדי להקטין את הסיכויים שלכם ולהגיע להגשמת חלומכם בכמעט אפס תקלות.

מה חשיבותו של קבלן רשום?

קבלן אמין הוא קבלן הרשום בפנקס הקבלנים, שקיבלו היתר רישיון ממשרד הבינוי והשיכון, ונקבע להם סיווג בהתאם להתמחותם, למקצועיותם ושנות הניסיון שלהם בעבודה, קבלני השיפוצים המורשים, עברו הכשרות ומבחנים, על פי הקריטריונים של משרד הבינוי והשיכון. יש לבדוק את כל הפרטים אשר יכולות ללמד על מצבו הכלכלי של הקבלן ומידת אמינותו ומקצועיותו. קבלנים רשומים חייבים לעבוד לפי בהתאם לתקנים של משרד הבינוי והשיכון.

שיתוף לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

פוסטים נוספים

תגובות

כתיבת תגובה

מחפשים קבלן מומלץ לעבודה ?!

פנה אלינו

השארו פרטים לקבלת שרות מקבוצת קבלנים מומלצים ואתר שיפוצים

חדשות באתר sportify news

sidebar_write_us_icon

כתבו לנו

הנקראים ביותר:

תגיות קשורות:

דילוג לתוכן