בניית בתים פרטיים

איך בונים את בית החלומות שלכם?

יש אנשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים, לא משנה כמה בתים מרהיבים ותוכניות בנייה חדשות וחדשניות תציג בפניהם, זה פשוט לא עומד בציפיות שלהם. ולכן, במקום לחכות שזה יקרה, הם מחליטים לבנות לעצמם את הבית שעליו הם חולמים, בעזרת מומחים רבים כמובן.

אך בניית בית היא אינה משימה קלה, נהפכו, זהו פרויקט מורכב וארוך שכולל אנשי מקצוע רבים ובתחומים שונים, שצריכים לעבוד יחדיו, ויותר מכל, להבין את החזון שלך.

לפני שמתחילים, יש להבין שפרויקט כזה מתחילים בלב שלם ועם הרבה סבלנות. זוהי הולכת להיות דרך לא קלה, יעמדו בפניכם הרבה אתגרים, רגעי משבר ואולי אף פקפוק עצמי של "למה הייתי צריך את זה", ולכן, צריך להגיע מוכנים, נחושים ולזכור שבאופק עומד הבית שעליו תמיד חלמתם.

אז החלטתם שאתם רוצים לתכנן את בניית הבית שלכם? מצוין, בואו נתחיל! קודם כל עליכם לרכוש שטח, מגרש שעליו אתם מעוניינים לבנות את הבית. יש להגדיר תקציב, ולשכלל בו גם עלויות בלתי צפויות שלעיתים מתווספות בפרויקטים בסדר גודל זה.

הצעד הבא הוא כמובן לגייס אנשי מקצוע, ורצוי להתחיל מאדריכל. נכון, אמנם אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה, אך אתה זקוק למומחה מקצועי ובעל ניסיון שיידע לתרגם זאת לתוכנית בנייה. ואל נא לשכוח שבכדי להוציא היתר בנייה מהרשויות, ראשית יש להציג בפניהם את תכנית הבנייה המפורטת, וכמובן לשנות אותה על פי דרישותיהם.

לחצו כאן! להשארת פרטים ונחזור אליכים בהקדם

לאחר שקיבלת את כל ההיתרים, הגיע הזמן להתחיל לעבוד, ולמצוא את הקבלנים המומלצים שאיתם אתה רוצה לעבוד. שים לב, לבניית בית פרטי יש צורך באנשי מקצוע בתחומים רבים, שאף חלקם תלויים אחד בשני. אתה תזדקק לאדריכל, קבלן שלד, קבלן תאורה, מהנדס מתכנן חשמל, נגר, מהנדס אינסטלציה, זגג, יועץ קרקע, יועץ מיזוג, קבלן גמר והשלמות בנייה, וכל זה רק בכדי להגיע לקו הסיום שזה בית חדש ובטיחותי למחייה. מה שנקרא הגרעין, אך יש לזכור שלאחר סיום הבנייה, כולל הפינישים, יש גם צורך במעצב פנים, והוצאות נוספות על ריהוט הבית.

כדי להקל עליכם, כנסו לאתר: קבלנים 10 תוכלו למצוא מגוון של קבלנים מומחים ובעלי ניסיון בכל התחומים, תוכלו להתייעץ, לקבל הצעות מחירים, ולמצוא את הקבלנים איתם אתם רוצים לבנות את פרויקט חייכם.

סיימתם ואתם מוכנים להיכנס לבית החדש? עוד לא! חשוב מאוד, על פי חוק, לקבל אישור אכלוס, כלומר? עליכם למלא טפסים הנקראים אישור אכלוס טופס 4, ולהגישם אל הרשויות העירוניות, בעקבות הבקשה, יישלח פקח שיעשה ביקורת ויבחן את הנכס, גם מבחינה בטיחותית וגם מבחינה שאינכם חרגתם מההיתרים שקיבלתם עבור תכנית הבנייה שלכם.

זהו אינו תהליך קצר, והוא מתפזר על תקופה של כמה חודשים טובים, אך יש לחכות בסבלנות ובאיפוק, ורק כאשר קיבלתם היתר טופס 4, הנכם מוזמנים להתרגש מהמעבר אל בית החלומות שלכם, שאמנם לא היה פשוט להשגה, אך שווה את כל ההשקעה, תתחדשו!

רוצה להתייעץ עם אנשי מקצוע? לקבל את המידע החשוב שיעזור לך להחליט האם אתה מוכן להרפתקה שכזו? השאר את הפרטים שלך ואנו נציע לך מגוון רחב של אנשי מקצוע מומלצים בתחום השיפוצים ובפריסה ארצית איתם תוכל להתייעץ, לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות, ולעשות החלטה מושכלת להמשך התהליך.

לקבלת הצעת מחיר עד 48 שעות ללא התחייבות מלאו טופס פנייה

לחץ כאן להשארת פרטים

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

 

 

 

 

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

דילוג לתוכן