בחירת קבלן שיפוצים

אינסטלטור

בחירת קבלן שיפוצים- ניסיון, המלצות וכימיה

אתם חושבים לשפץ את הבית וחוששים שזה הולך להיות תהליך לא פשוט, אתם אפילו מתלבטים אם כדאי להיכנס להרפתקה הזו או שאולי עדיף להסתפק בקיים. שיפוץ הבית לא חייב להיות תהליך כל כך קשה המלווה בחששות וחרדות, עם הקבלן הנכון השיפוץ יכול לעבור חלק וביעילות, ומי יודע אולי אף תהנו מהתהליך.

כמובן שאפשר לבחון קבלנים על סמך תיק עבודות והמלצות מלקוחות קודמים אך חשוב שגם תהיה בינכם לבין הקבלן כימיה, בכל זאת אתם מניחים בידיו את אחד הדברים החשובים ביותר, את ביתכם. ולכן, לא מספיק המלצות ממעסיקים קודמים, אתם צריכים קבלן שאיתו אתם מאמינים שתוכלו לעבור את תקופת השיפוץ בכיף, שמבין את החזון שלכם, ושכמובן יידע גם לבצע אותו.

לחיפוש קבלני שיפוץ מקצועיים ובעלי ניסיון כנסו לאתר- קבלנים 10

קבלני בניין
תמונה: freepik

מהם בעצם הקריטריונים לחיפוש הקבלן המתאים?

ראשית, הכרחי שהקבלן יהיה רשום בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, בשום מצב אל תסכימו לעבוד עם קבלן שאינו רשום גם הוא מציע לכם הנחה משמעותית. בנוסף, קבלן אשר רשום בפנקס הקבלנים הוא קבלן בעלי ניסיון של מעל חמש שנים בתחום, והרי וודאי וברצונכם לעבוד מול מומחה. לאחר מכן, עליכם לוודא במה באיזה תחום הקבלן מתמחה, קיימים קבלנים מקצועיים רבים אשר מתמחים בתחומים שונים.

המלצות, המלצות, המלצות!

מה יותר טוב מלדבר עם לקוחות קודמים שעבדו מול אותו קבלן ומשבחים את עבודתו. זה גם יעזור לכם בבחירה, וגם ישרה בכם תחושת ביטחון שמדובר בקבלן מנוסה ומוכשר.

המלצות על אופי עבודתו וטיב השיפוצים הן הכרחיות, אך חשוב גם לבקש לראות פרויקטים קודמים. קבלן מקצועי יידע להיענות לבקשות מסוג זה.

מוכנים להתחיל? תדונו עם הקבלן בלוח הזמנים ובצפי העבודה, חלק חשוב מאיכותו של קבלן היא עמידה בזמנים הנקבעים מראש.

*****חשוב ביותר!*****

מצאתם קבלן שעליו אתם סומכים ורוצים להתחיל את השיפוץ. מצוין! אבל לפני, חובה לדון באחריות וביטוח של הקבלן והכנת הסכם עבודה הכולל גם את הביטוח, האחריות עלות העבודה וצורת התשלום. רצוי גם להכניס סעיף עמידה בזמנים. אין לסכם שום דבר בעל פה! מה שלא בכתב לא קיים.

אם ברצונכם מידע נוסף על דרכים למצוא קבלן מקצועי ומנוסה כנסו ל-קבלנים 10, או אם ברצונכם להתייעץ עם קבלנים בעלי ניסיון של שנים בתחומים רבים, כנסו לאתר קבלנים 10 ומצאו את כל מה שאתם מחפשים.

כנסו לאתר קבלנים 10 התייעצו עם אנשי המקצוע המקצועיים.

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר:  Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: 

https://www.facebook.com/groups/292292341234899

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

דילוג לתוכן