אמבטיה חדשה

אמבטיה חדשה זה לא רק היגיינה זה איכות חיים…

כשחושבים על אמבטיה חדשה חושבים על שדרוג איכות החיים, לפעמים צריך אמבטיה חדשה מתוך הכרח, ולפעמים מן הרצון להתחדש ולהתפנק, כך או כך אין ספק שהאמבטיה היא אחד המקומות היותר אינטימיים והפרטיים בביתנו, ולכן חשוב שהתהליך התבצע על ידי מומחה עם ניסיון עשיר שיעשה עבודה נקייה ומקצועית.

אז החלטתם שאתם צריכים אמבטיה חדשה ואתם לא יודעים איך להתחיל את התהליך? הנה כמה פעולות פשוטות שיעזרו לכם להתניע.

קודם כל! תקציב, במקום להתחיל ולחפור באינטרנט ובמגזינים על אמבטיות יוקרתיות שאולי אינן בתקציב שלכם, צריך קודם להחליט כמה אתם יכולים ומוכנים להשקיע בשדרוג, אתם יודעים יותר טוב מכולם כמה אתם רוצים להשקיע ובפרט מה אתם מחפשים באמבטיה, יש כאלה שבשבילם זה הרגע שלו הם מחכים בסוף כל יום ולכן הם רוצים אמבטיה מרווחת מאוד ומעוצבת, ויש כאלה שהם פחות בעניין העיצוב והפינוק ויותר בעניין פרקטי.

בנוסף, צריך להחליט האם אתם מעוניינים בשיפוץ יסודי משמע פירוק האמבטיה הקיימת הכולל רכישת אמבטיה חדשה ואף החלפת הצנרת והתשתית, שהוא תהליך יקר יותר, או אולי תיקון נקודתי של סדק, חלודה, ונזקים אחרים שנורא מפריע לכם ואתם מעוניינים להלביש אמבטיה חדשה על הישנה שהוא תהליך יותר קל ליישום והמחיר תואם לכך.

רצוי להתייעץ עם מומחה, לפעמים במטרה לחסוך, מנסים להימנע מהוצאות אך ייתכן ואינכם יודעים שהצנרת שלכם מאוד ישנה ואם לא תחליפו אותה הפעם תצטרכו להחליף אותה חצי שנה מעכשיו בהליך הרבה יותר יקר, מומחה מבין גם בתחום האיטום שמאוד חשוב לבצע ביסודיות לעמידות חדר האמבטיה ולמניעת נזילות. בנוסף, איש מקצוע יידע להעריך את המצב והאם יהיה צורך גם בעבודות תשתית ואף חשמל. זה נכון לקבוע תקציב, אך לא לחסוך באיכות הקונסטרוקציה למען אמבטיה מעוצבת ויקרה, אינכם מעוניינים שכל שנה האמבטיה תהיה זקוקה לתיקונים ושיפוצים שעולים כסף.

החלטתם לעשות זאת, עשו זאת נכון.

למציאת איש מקצוע המתמחה בשיפוצי אמבטיות כנסו ל- קבלנים 10 ומצאו אנשי מקצוע ומידע נוסף.

הקבלן המתאים יציג בפניכם את כל האפשרויות שבפניכם ,ייתן לכם מענה לכל השאלות ואף וייתכן יחדש לכם ויציג בפניכם רעיונות חדשים. אולי בכלל אתם מעדיפים מקלחון על אמבטיה וצריכים שאיש מקצוע יחדד לכם אם זה אפשרי וכיצד. העיקר שתהיו מרוצים מהתוצאה.

החלפת האמבטיה או שיפוצה תשפר משמעותית את איכות חייכם, אם זה באסתטיות, בשדרוג, בעיצוב ובהתחדשות. החלטתם על העיצוב? הצבע, הרצפות, הקרמיקה, סגנון הברז, וכו', מצאתם את הקבלן המתאים והגעתם ביחד להחלטה על תכנית העבודה? חתמו על הסכם עבודה על מנת להימנע מאי נעימויות בהמשך. שיפוץ/החלפת האמבטיה הוא אירוע חיובי ומשמח ורצוי שיישאר כך.

אם הנכם מעוניינים בהתייעצות עם אנשי מקצוע וקבלנים בעלי שם בתחום השיפוצים, הנכם מוזמנים להיכנס לאתר קבלנים 10 ולמצוא מידע נוסף בכל תחומי השיפוצים.

כנסו לאתר קבלנים 10 התייעצו עם אנשי המקצוע המקצועיים.

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

 

שיפוץ מבנים

בנייה ושיפוץ של בית הוא פרויקט לכל דבר

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

20+ קבלנים מומלצים לעבודות גבס

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

קבלנים מומלצים לשיפוץ חיצוני לבניין

10 דרכים למצוא קבלן בנייה מקצועי ואמין

שיפוצים

עיצוב פנים – כל מה שאתם צריכים לדעת לפני השיפוץ החדש

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

 

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

דילוג לתוכן