אמבטיה או מקלחון, זאת השאלה!

העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים, אלה שמעדיפים מקלחון ואלה שמעדיפים אמבטיה, תחשבו על זה… האנשים שאוהבים להנות מהרגע ולקחת את הזמן מעדיפים אמבטיה מפנקת, בעוד אלו שמעדיפים לתקתק עניינים ולהתקדם מהר מעדיפים מקלחון, אז מי אתם? או שאולי אתם בעצמכם מתלבטים?

לחצו כאן והתייעצו עם הקבלנים המומחים שלנו בקבלנים 10.

אם אתם משפצים ואתם חושבים על מקלחון חדש, או אולי לשדרג את המקלחון הקיים? מצוין. תגיד לנו מי אתה ונגיד לך איזה מקלחון מתאים לך.

כפי שאתם יודעים מקלחונים הם הדרך המהירה והפרקטית להתקלח בתחילת או סוף יום, אך גם הם יכולים להיות מפנקים יותר או פחות, וגם מעוצבים יותר או פחות, השאלה היא מה אתם מחפשים, וכמובן גם תלוי מה הוא גודל החדר, האם אתם מעוניינים במקלחון גדול יותר והאם זה בכלל אפשרי, ואולי אתם מעדיפים דלתות על וילון, דלת אחת? שתי דלתות? חלון שקוף או אולי אטום?

כשמדובר במקלחון כל אחד ודרך החיים שלו, וכמובן כל אחד והתקציב שלו, אך אם החלטתם על תקציב, הדבר הכי חשוב הוא המידות!!

ייתכן וזה נשמע פשוט, אך כמו כל תחום בחיים, לניסיון יש השפעה ולכן קבלנים בעלי ניסיון והמלצות יידעו לספק לכם בדיוק את המקלחון שאתם צריכים.

זכרו, הזמן שבו אנחנו מתרחצים או מתקלחים זה הזמן שלנו לעצמנו, זה הרגע שבו אנחנו נרגעים, ויכולים לחשוב בלי הפרעות, וגם נהנים ממקלחת חמה, לכן זה חשוב שהמקלחת תהיה עשויה באופן עמיד ומקצועי. אין דבר יותר מעצבן מלחזור אחרי יום ארוך ולגלות שיש בעיה במקלחת.

ומה לגבי אמבטיה?

אמבטיה הוא אכן תהליך יותר מורכב, קודם כל לפעמים מגלים שצריך להחליף את כל הצנרת שזהו תהליך יקר, ואז צריך להחליט האם אתם מעוניינים בשיפוץ יסודי הכולל פירוק האמבטיה הקיימת והחלפה לאמבטיה חדשה, או האם אתם מעוניינים בהרכבה של אמבטיה חדשה על האמבטיה הקיימת שהוא תהליך מהיר יותר וזול יותר, שמדובר באמבטיה תתחילו בהגדרת התקציב כן, אמבטיות הן דבר יקר, אם זה בחומר, בעיצוב, ובהרכבה, אבל אין ספק שזה אחד המקומות הכי מרגיעים בבית, אמבטיה מזמינה אותך להירגע, לקחת את הזמן, להרפות את הגוף ולנוח, עם זאת אמבטיה יכולה להיות סיפור אם מרכיב אותה חובבן, שמדובר בצנרת אל תעגלו פינות, לכן חשוב למצוא קבלן מנוסה ואמין, לראות עבודות קודמות, לשמוע המלצות, להתייעץ, והכי חשוב לעשות הסכם עבודה.

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? מחפשים קבלן אמין ומומלץ הרשום בפנקס הקבלנים?

כנסו  ל קבלנים 10   – צרו קשר השאירו את הפרטים שלכם, ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי עם כל התשובות והמענות.

"קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזמנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/292292341234899

הקבלן פשט את הרגל מה עושים?

 

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

אינסטלציה

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

 

10 שאלות נפוצות על קבלן שיפוצים

.

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

דילוג לתוכן