איטום

מידי שנה לפני החורף המגיע עלינו לטובה ואיתו הגשם השוטף,  מה שמזכיר לנו שאנחנו עלולים להיתקל בתופעות כמו נזילות, נזילות מהגג, קירות רטובים, עובש וכדומה… מה שמצריך מאיתנו לבדוק את מצב אטימות הבית והגג, אחרת אנו עלולים לסבול מזה במיוחד במהלך החורף מה שיכול להביא לנזק הרבה יותר גרוע, על מנת להקדים תרופה למכה, נעשה בדיקה של איתור נזילות בבית והן בדיקת איטום הגג, עבודות איטום מזמינים גם לאיטום חלונות מרפסות, בריכות וכו'.

לחצו כאן! להשארת פרטים ונחזור אליכים בהקדם

קבלן האיטום עוסק בעבודות איטום בסוגים שונים של עבודות וחומרים שונים: איטום גגות, איטום קירות רטובים, איטום מרפסות, איטום חדרי כניסה חשוב למצוא קבלן איטום מומלץ ומומחה שמבין בתחום בעל ניסיון ויש הוכחות לעבודותיו בכדי למנוע נזקים שעשויים להיווצר בעקבות נזילות נוספות וחדירת גשמים. מטפל במגוון סוגי בעיות שעשויות להופיע בעיקר בעונה הגשומה אך העדיפות היא להשתמש בשרותיו כטיפול מונע, קודם לפני שבכלל קרו על מנת למנוע נזקים שעשויים להיווצר בעקבות חדירת מי גשמים או נזילות למיניהן לביתך.

מה חשוב לבדוק עם קבלן איטום?

לבדוק ניסיון, תיק עבודות, ותק, לבדוק שהוא עובד עם אישורים בהתאם לנהלים והתקנות, קבלן שמזהה נכון את הבעיה ובוחר לעבוד בשיטת עבודה עם החומרים המתאימים לאותה עבודה, להראות פיזית לקבלן איטום את המיקום של הבעיה, לשאול לגבי הבדלים במחירים, חומרים, יתרונות חסרונות, כמה זמן יש אחריות.

אי זיהוי נכון של מקור הנזילה לא יפתור את בעיית הנזילות, אם עבודת האיטום לא תתבצע כהלכה, נצטרך לחזור למצב שבו היינו לפני עם נזילות קירות רטובים, אשר ישפיע על אורח ואיכות חיינו.

לכן חשוב מאוד לבדוק את מי אתם לוקחים לעבודה מומלץ להראות פיזית את הבעיה או המקום שאותו תרצו לאטום, לשאול את השאלות הנכונות וזאת בכדי למנוע אי הבנה בינכם לבין הקבלן ולמזער נזקים.

למציאת קבלני איטום מומלצים כנסו לאתר קבלנים 10 התייעצו עם אנשי המקצוע המקצועיים

לקבלת הצעת מחיר עד 48 שעות ללא התחייבות מלאו טופס פנייה

לחץ כאן להשארת פרטים

קבוצת "קבלנים מומלצים "

להזנת קבלן בווצאפ לחצו על הקישור

https://api.whatsapp.com/send?phone=972509937407

לאתר: Www.kablanim10.co.il

ביטוח שיפוצים – מספר נקודות שאתם חייבית לדעת

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תגובות

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button
דילוג לתוכן