מאמרים
אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית.

קבלנים מומלצים

אחת לכמה שנים בממוצע נצטרך קבלן שיפוצים לביצוע עבודות שיפוץ בבית, יכול להיות שנרצה לשפץ את המטבח, להחליף את הכלים הסניטריים בחדרי הרחצה, לשדרג או להחליף את התשתיות, לצבוע את הקירות, לתקן פגמים בקירות ועוד. בחירת קבלן שיפוצים צריכה להיעשות בחכמה כדי לא ליפול למרמה של קבלן שעובד בצורה לא חוקית או כזה שמנסה לסחוט מכם כספים נוספים תוך כדי או עם סיום העבודה. ישנם גם "קבלנים" שגובים כסף ונעלמים שלא נדע.לצורך כך קיים אתר "קבלנים מומלצים" – כדי שתוכלו להנות מאנשי מקצוע שנבדקו בקפידה לפני שהועלו לאתר, נבדוק שעובדים עם חשבוניות ורישיון עסק ובעלי הכלים הטכנולוגיים, הידע המקצועי והניסיון לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

איך לדעת שהקבלן הוא באמת מומלץ וכדאי לעבוד איתו?

  • ראשית – אין כמו שיחת טלפון לקבל אינטואיציה לגבי איש המקצוע. 

  • אם הקבלן יוזם הסכם עבודה מסודר זה אומר שהוא אוהב לעבוד מסודר, שהכול רשום, מבלי לנסות לעבוד על הלקוחות.

  • אם הקבלן דורש רק חלק מהסכום בהתחלה לרכישת חומרי גלם ואת היתרה בסוף, יש פחות סיכוי שהוא ייקח לכם את הכסף וייעלם והוא גם פחות לחוץ על הכסף וזה אומר שהוא יציב יותר מקצועית וכלכלית ויכול להתרכז בביצוע העבודה כראוי.

  • ניתן כמובן לקרוא על הקבלן באינטרנט, להיכנס לאתר שלו, לדף הפייסבוק, לקרוא פידבקים והמלצות ובכך לאסוף מידע נוסף על אופן העבודה שלו והשירותים שלו.

  • ניתן להתייעץ עם קבלנים מומלצים אצלנו באתר ולהתרשם ממגוון אנשי מקצוע מומלצים, להכיר אותם מעט יותר ולשאול שאלות. כך לראות למי באמת אכפת מהלקוחות שלו ולבנות כימיה טרם קבלת הצעת המחיר מקבלן.

לסיכום; עבודה מול קבלנים מומלצים הנה חיונית כדי להיות בראש שקט במהלך העבודה ולהיות בטוחים יותר שהעבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר ובמחיר המקובל בשוק.
היעזרו באנשי המקצוע באתר, התייעצו ובררו מחירים לפני שאתם סוגרים על קבלן השיפוצים שלכם.

לחץ כאן להשארת פרטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן